úterý 17. května 2022 Aneta

Vyhledávání

Nalezené články: "Vila Vitae"

Pořád kolem mě byly děti, byla jsem vychovatelkou, vzpomíná stoletá jubilantka z Liberce Božena Hošková

Další stoletou jubilantkou v Liberci se ve čtvrtek stala Božena Hošková. Ve Vile Vitae na Masarykově třídě jí popřál primátor města Liberce Jaroslav Zámečník. Paní Boženu návštěva dojala a vyprávěla přítomným svůj příběh.

Pátrání s dobrým koncem. Nemocnou seniorku našli podchlazenou, ale v pořádku

Policie oznámila dobrou zprávu. Jednaosmdesátiletá seniorka trpící Alzheimerovou chorobou byla ve čtvrtek kolem osmnácté hodiny nalezena na zahradě jednoho z domů v Liberci. Končí tak pátrání, které začalo ve středu před polednem.

Po ztracené seniorce pátrají potápěči i policejní vrtulník, zatím stále marně

Po ztracené seniorce stále pátrají policisté, hasiči, vojáci i dobrovolníci. Potápěči propátrali veškeré vodní plochy v blízkém okolí Domu pro seniory, bohužel bez úspěchu. V odpoledních hodinách byl do akce nasazen také vrtulník Letecké záchranné...

Pátrání pokračuje. Seniorka z Liberce je stále nezvěstná

Už čtyřiadvacet hodin pohřešuje rodina Boženu Kšírovou, která ve středu odešla z domova pro seniory Vila Vitae na Masaryčce v Liberci. Jakékoliv informace o jejím pohybu můžete hlásit policistům na tísňové lince 158.

Z bývalého ředitelství LVT je domov pro lidi s demencí

Z bývalého ředitelství Libereckých výstavních trhů (LVT) se stal domov pro seniory, určený je zejména lidem s poruchou orientace a paměti. Podobné specializované zařízení v Liberci pro lidi trpící různou formou demence není, jeho kapacita je 36...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Vila Vitae"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Vila Vitae"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.