středa 16. června 2021 Zbyněk

Vyhledávání

Nalezené články: "funpark"

Za mořem zábavy nejen v létě do libereckého Babylonu

Po dlouhém a náročném období, kdy především děti trpěly nedostatkem příležitostí pro pořádné vydovádění, jsme se konečně dočkali! Vládní opatření se uvolňují, a tak i liberecké CENTRUM BABYLON již brzy otevře své brány a nabídne tradiční nálož...

Prázdninový den v Liberci nadchne děti i dospělé

Žádná nuda. Jen samé nové zážitky a napínavé objevování čekají na rodiny, které se vydají o prázdninách na výlet do centra Liberce.

Nadupaný příměsták u muzea prodloužil příjem přihlášek

Letní příměstský tábor pro malé dobrodruhy, který otevře na konci června v Golf centru na Masarykově ulici v Liberci společnost Elset, zkušený pořadatel společenských akcí a dětských dnů, nabízí poslední volná místa.

Naproti muzeu vyrostl zábavní park

Dospělí zapomenou každodenní shon a děti si příjemně vydovádí v novém Fun Parku u muzea. Jeho otevření chystá na sobotu 30. května volné sdružení místních podnikatelů v centru Liberce, na Masarykově třídě, v Golf centru naproti Severočeskému muzeu.

U muzea se otevře příměstský camp pro malé dobrodruhy

Letní prázdninová dobrodružství připravuje pro liberecké děti společnost Elset. Tradiční pořadatel společenských akcí a dětských dnů pro ně otevře v Golf centru na Masarykově ulici v Liberci příměstský tábor.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "funpark"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "funpark"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.