neděle 5. prosince 2021 Jitka

Vyhledávání

Nalezené články: "hledaní"

Díky kameře odhalili jablonečtí strážníci celostátně hledané dívky, když právě fetovaly

Obsluhu městského kamerového systému v Jablonci zaujala v uplynulých dnech krátce po půlnoci trojice. Jeden muž a dvě dívky si předávali sáček s neznámou látkou. Hlídka strážníků následně odhalila, že po dívkách je vyhlášené celostátní pátrání.

Akční komedie s Reynoldsem baví, neprávem vězněný Mohamed však zaujme víc

Na Red Notice se všichni dlouho těšili, možná nakonec až moc. Oproti tomu na thriller s Jodie Fosterovou se netěšil nikdo a může tedy jen pozitivně překvapit. Podobně jako animovaná sci-fi nebo seriál o delikventech bojujících v Alpách.

Vláda by ve středu měla jednat o dávce mimořádné okamžité pomoci kvůli energiím

Vláda bude ve středu stanovovat podmínky pro dávku mimořádné okamžité pomoci v souvislosti se zdražováním energií a krachem některých dodavatelů. Pomoc by měla státní rozpočet přijít na dvě miliardy korun. V současnosti se týká 250 tisíc lidí a...

Mrtvici mnoho lidí nepozná, přitom při záchraně jde o minuty. Liberečáky na to upozornila tramvaj

Pokles koutku, ochrnutí končetin a porucha řeči. To jsou tři hlavní příznaky cévní mozkové příhody (CMP) neboli mrtvice. Přitom ale stále spousta lidí mrtvici nerozpozná. V rámci Světového dne mozkové mrtvice, který připadá na tento pátek, vyjela...

TIP NA VÝLET: Vydejte se na Dračí vrch mezi Fojtkou a Kateřinkami

Tentokrát vás pozveme na výlet, který se dá z Liberce absolvovat pěšky. Cílem bude Dračí vrch a také rezervace Pod Dračí skálou. V ní roste ohrožený jehličnan – tis červený.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "hledaní"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "hledaní"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.