pondělí 19. dubna 2021 Rostislav

Vyhledávání

Nalezené články: "hotely"

Rok od tvrdého direktu pro české podnikatele. Podívejte se, jak šel čas

V neděli uplyne přesně rok od momentu, kdy vláda nařídila první uzavření restaurací a většiny obchodů kvůli rychlému šíření onemocnění covid-19. Pojďme si shrnout v několika odstavcích uplynulých 365 dní, kdy dostala česká ekonomika tvrdý zásah.

Na horách víc hrozí nákaza covidem, tvrdí ministerstvo

Na horách je podle ministerstva zdravotnictví vyšší riziko nákazy covidem-19 než v jiných oblastech. Data podle něj ukazují, že nakažených na 100 tisíc obyvatel je v příhraničních regionech víc, zejména v oblastech s horskými středisky. Úřad o tom...

Přes přibývající zákazy jsou hory plné lidí. Obrovský zájem je o apartmány i celé chalupy

Začaly jarní prázdniny a o pobyt v Jizerkách je obrovský zájem. A to i přes další zákazy a doporučení, která platí od sobotní půlnoci. Penziony a hotely jsou uzavřené, lidé ale vzali útokem apartmány, byty i celé chalupy. Policie také o víkendu...

Problém hoteliéra Pytlouna. V jeho hotelu bylo ubytovaných 70 lidí, zasahovala policie

Problém s obcházením proticovidových opatření má i liberecký hoteliér Lukáš Pytloun. Podle webu Seznam zprávy právě do jeho hotelu v Harrachově po upozornění místních obyvatel o víkendu vtrhla policie.

Harrachovský hotel ubytovával lidi a v provozu byl vlek. Pokuty se mohou vyšplhat do milionů

Policie v sobotu objevila v krkonošském středisku Harrachov na Semilsku hotel, v němž bylo ubytováno kolem 70 hostů. V provozu byl i blízký vlek a lidé tam lyžovali. Upozornili na to místní, řekla dnes krajská policejní mluvčí Vladimíra Šrýtrová.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "hotely"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "hotely"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.