úterý 27. července 2021 Věroslav

Vyhledávání

Nalezené články: "kanalizace"

Po bouřích v minulém týdnu zůstaly v Libereckém kraji škody za více než sto šedesát milionů

Po bouřích v minulém týdnu zůstaly v Libereckém kraji podle prvních odhadů škody za více než 162 milionů korun. Vyplaveny byly desítky domů. Největší škody jsou v Liberci, Kunraticích u Cvikova a Zákupech. Jde o předběžná čísla, kompletní zprávu o...

Rozsáhlá rekonstrukce jablonecké ulice V Aleji je dokončena a dokonce dříve

O čtvrt roku dřív, než se původně plánovalo, dokončili v Jablonci nad Nisou rekonstrukci ulice V Aleji. Hotové jsou i zahradnické pláce, které měly podle harmonogramu skončit až v polovině listopadu.

Křehká krása je letos v ohrožení. Lijáky napáchaly škody i v jabloneckém Eurocentru

Zatím není jasné, zda se vůbec letos uskuteční v jabloneckém Eurocentru desátý jubilejní ročník přehlídky skla a bižuterie Křehká krása. Naplánován je na 12. srpna. Po přívalových deštích si budova žádá opravy v řádu statisíců.

Liberec sčítá škody po lijácích. Už vyšplhaly na 70 milionů korun

Prudké lijáky a následná blesková povodeň v Liberci způsobily o víkendu škodu jen na majetku města minimálně za 70 milionů korun. Zmírnit dopady pomohla přehrada Harcov.

V Jablonci sčítají škody po noční bouři, půjdou do milionů

V Jablonci nad Nisou sčítají škody po noční bouři, půjdou do milionů. Přívaly vody potrhaly silnice, vyplavené je Eurocentrum i několik kanceláří radnice. Několik komunikací muselo být uzavřeno, jiné jsou sjízdné jen s velkou opatrností, řekla...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "kanalizace"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "kanalizace"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.