Počasí dnes21 °C, zítra18 °C
Čtvrtek 1. června 2023  |  Svátek má Laura

Vyhledávání

Nalezené články: "klima"

Zoologická zahrada má nové nosály, chce založit chovnou skupinu

Dva samce nosálů bělohubých mohou nově obdivovat návštěvníci liberecké Zoologické zahrady. Dvojice těchto středoamerických šelem přicestovala ze zoologické zahrady v Jihlavě a v Liberci našla nový domov ve společném výběhu s tapírem jihoamerickým.

Trenérům jsem říkal, že dám gól ze standardky, radoval se po premiérové brance v lize Pourzitidis

Řecký obránce s českým občanstvím Marios Pourzitidis může být se závěrem sezony spokojený. Pravidelně hraje a v posledním utkání s Hradcem v Mladé Boleslavi si dokonce připsal první ligovou branku – v devětašedesátém ligovém utkání, když se prosadil...

Zoo má novou expozici pro tropické žáby. Hostí čtrnáct druhů

V liberecké zoologické zahradě otevřeli v pavilonu ZooExpo novou expozici pro tropické žáby. Zatím hostí čtrnáct druhů a jde tak o jednu z největších kolekcí v Česku.

V dolní části Liberce mají vzniknout zelené terasy, také park s jezírky

Zarostlá zákoutí, která zrovna nelákají, tak vypadají vyvýšené plochy v oblasti nad Papírákem. Proměnit se mají podle plánů na obnovu náměstí a jeho okolí v zelené srdce města, které bude lákat k posezení i procházkám. Zelené terasy by měly ozdobit...

V Krkonoších lze žádat o příspěvek na péči o trvalé travní porosty

Majitelé luk v Krkonoších mají i letos šanci dostat peníze na úpravu travního porostu. Má to ale samozřejmě svá pravidla, jedním z nich je zadaná výměra, která se musí vejít do pěti hektarů.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "klima"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "klima"

Více profilů »

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.