pondělí 10. května 2021 Blažena

Vyhledávání

Nalezené články: "kraje"

TIP NA VÝLET: Návštěvu rozhledny Nisanka zatraktivní hledání pokladu

Ideální tip na výlet pro rodinu s dětmi je návštěva rozhledny Nisanka v Nové Vsi nad Nisou. Kromě výstupu na rozhlednu a výhledů na Jizerky či Krkonoše na vás totiž čeká i questing s hledáním pokladu.

Tři části Lučan v Jizerských horách propojuje Stezka svobody s citáty slavných

Lučany nad Nisou a pod ně patřící vesnice Horní Maxov a Jindřichov na okraji Jizerských hor nově propojuje Stezka svobody. Je společným dílem místních obyvatel. Na více než 12 kilometrech je 12 zastavení, které mají podobu žulových sloupků, na nichž...

Hořelo v dubické průmyslové zóně. S požárem v hale bojovalo pět jednotek hasičů

Hasiči v České Lípě likvidovali požár v průmyslové zóně v Dubici. Oheň zasáhl střechu výrobní haly. Šlo požár většího rozsahu, uvedl krajský mluvčí hasičů Jakub Sucharda. Likvidace požáru trvala několik hodin.

V Harrachově hořel vlak, provoz na trati je již obnoven

V Harrachově na Mýtinách dnes zasahovali hasiči u požáru vlaku. Naštěstí se událost obešla bez zranění. Provoz na trati byl již obnoven.

Firma Witbystar dluží kraji 3,3 milionu korun. Cestující o své peníze nepřijdou

Firma Witbystar, dříve známá také jako BusLine a TD BUS, dluží KORID LK přes tři miliony korun na elektrických peněženkách. Podle kraje ale cestující navzdory neplnění smlouvy ze strany firmy o své peníze nepřijdou.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "kraje"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "kraje"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.