pondělí 1. března 2021 Bedřich

Vyhledávání

Nalezené články: "lyžování"

Český pohár v Břízkách ovládla Schützová. Soupeřkám to nandala ve sprintu i masáku

Navzdory složité situaci ohledně pandemie koronaviru se o víkendu v jabloneckých Břízkách uskutečnily závody FIS Českého poháru v běhu na lyžích. Mezi ženami víkendové klání jednoznačně ovládla Sandra Schützová.

Medaili města Liberce získá devět kandidátů. Mezi nimi dálková plavkyně Pechová nebo lyžařský trenér Honců

Hned devět osobností obdrží Medaili města Liberce. Návrh výboru pro kulturu a cestovní ruch schválila rada města. Devět medailí pro devět navržených kandidátů ještě musí schválit zastupitelstvo, které se koná příští čtvrtek.

Nový okruh pro běžkaře? Lyžovat se dá na tratích na libereckém letišti

Nechce se vám na běžky do přeplněných Jizerek? Ideální zimní podmínky dovolily, aby stopy vznikly i na místech, kde by to jindy vůbec nebylo možné. Tříkilometrové kolečko tak nově můžete vyzkoušet na libereckém letišti. Přístupné je od soboty.

Covide, nezlob mě – mladý biatlonista trefil do černého novou deskovou hrou

Zazářil už ve světě sportu, především v běžeckém lyžování a biatlonu. Zdá se, že talent tohoto mladého sportovce, který studuje Vysokou školu Škoda auto, má více poloh. Dvaadvacetiletý šumavák Jirka Mánek vymyslel v době své koronavirové nemoci a...

Stopa! Tři tipy, kam na běžky od kanoisty Martina Fuksy

Běžky jsou pro kanoistu Martina Fuksu nejen důležitou součástí zimní přípravy, ale také oblíbenou aktivitou. A protože víme, jaký je milovník svištění po upravených stopách, poprosili jsme ho, aby nám prozradil trojici svých nejoblíbenějších tras....

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "lyžování"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "lyžování"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.