úterý 26. května 2020 Filip

Vyhledávání

Nalezené články: "mango"

Virunga, africké trhy, se v neděli vrací do Liberce

Lidové sady už tuto neděli ožijí Afrikou. Česko-ugandský pop-up projekt ovoce dovezeného přímo z Ugandy přijíždí tento víkend polechtat chuťové buňky všech libereckých fajnšmekrů.

Mango plné pesticidů, takové objevili inspektoři v Penny

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) se při své kontrole zaměřuje i na kontrolu čerstvého ovoce. A při jedné takové kontrole objevila inspekce i zásilku manga, které v sobě mělo daleko více pesticidu, než je povoleno.

Dětské zboží: za stejnou kvalitu zaplatíme o 40 procent více než v Německu

Spotřebitelský časopis dTest porovnal složení a ceny výrobků pro malé děti na českém a německém trhu. V řetězcových drogeriích a supermarketech zakoupil 32 výrobků značek, které se prodávají jak v Německu, tak i u nás. Šlo o dětské příkrmy, pleny,...

Velké obchodní řetězce v Česku ruší prodej igelitových tašek. Začnou nabízet papírové

Z velkých obchodních řetězců postupně mizí plastové tašky. S koncem roku některé z obchodů nahradily plastové tašky papírovými a taškami určenými na opakované použití a vyrobenými z přírodních materiálů. S koncem igelitových či plastových tašek...

Amadeus, Sid Vicious, Jim Morrison. Pět hudebních životopisných filmů, které jsou dokonalou poctou

V kinech momentálně řádí Freddie Mercury v Bohemian Rhapsody a mluví se o jedné z největších filmových událostí vůbec. Už nyní je jisté, že se tento film zařadí mezi hudební životopisné klasiky. Jaké? Tady je pět tipů!

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "mango"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "mango"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.