úterý 21. ledna 2020 Běla

Vyhledávání

Nalezené články: "politika"

O těžbě na Tlustci nerozhoduje kraj, ale báňský úřad, říká radní Jiří Löffelmann

Včera vydal radní Jiří Löffelmann prohlášení k aktuální situaci ohledně těžby na Tlustci. Podle radního se totiž v médiích objevily nepřesné informace.

Osmý přírůstek do drbní rodiny. Svou Drbnu má už také Praha

Rok se s rokem sešel a drbní rodinka se rozrostla o další přírůstek. Tentokrát si můžete další špendlík na mapě přidat na území matky měst – Prahy. Už osmou krajskou mutací je totiž Pražská Drbna, která se čtenářům představila začátkem prosince.

Michael Kocáb vystoupí v Liberci. U Fryče představí knihu o revoluci a odsunu sovětských vojsk

Michael Kocáb je v Česku známá osobnost a jedna z hlavních tváří listopadové revoluce. Po třiceti letech vydává knihu Vabank, která se právě okamžiky revoluce zabývá a ve které popisuje také odsun sovětských vojsk z našeho území. Knihu dnes večer...

Nová organizace se zaměří na vzdělávání romských dětí i rozvoj romské kultury

Na jaře na Liberecku vznikla nová organizace, která má za cíl pomáhat Romům. Jedná se o zapsaný spolek, který nese název Koalice romských reprezentantů Libereckého kraje a který vedou samotní Romové.

POLITICKÁ KORIDA: Rok od voleb. Jak funguje město s novým vedením?

Otázka pro další díl Politické koridy byla jasná. V těchto dnech uplynul rok od komunálních voleb, v nichž vyhráli Starostové pro Liberec. Ti utvořili koalici s ODS a ANO, která vládne. Jak bilancují po prvním roce ve vedení města? Na to jsme se...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "politika"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "politika"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.