Počasí dnes-3 °C, zítra-2 °C
Neděle 5. února 2023  |  Svátek má Dobromila

Vyhledávání

Nalezené články: "prachařová"

Liberec chce mít solární panely na deseti městských budovách

Liberec chce mít solární panely na střechách deseti městských budov. Na připravovaný projekt za 57 milionů korun bude radnice žádat o dotaci z programu Modernizačního fondu ministerstva životního prostředí, získat chce skoro 19 milionů korun.

Liberec za zbourání bývalé školy zaplatí šestkrát méně. Přibyde sociální bydlení

Poslední budovu v areálu bývalé liberecké základní školy Na Žižkově čeká demolice. Radnice města Liberec očekávala za zbourání pětadvacet milionů korun. Díky nové nabídce zaplatí až šestkrát méně.

Liberec chce od MMR získat aspoň 14 milionů korun na obnovu majetku po loňské povodni

Liberec chce od ministerstva pro místní rozvoj (MMR) získat alespoň 14 milionů korun z nedávno vyhlášeného dotačního programu, který je určený na obnovu majetku poškozeného při některé loňské přírodní katastrofě. V Liberci loni v polovině července...

Opozice v Liberci neuspěla s návrhem na dopravu zdarma pro děti v MHD

Opozice v Liberci neuspěla s návrhem na dopravu zdarma pro děti v MHD pro příští půl rok. I z dalších svých návrhů v takzvaném balíčku proti drahotě prosadila jen minimum. Primátor Liberce Jaroslav Zámečník řekl, že už nyní cestování dětí v MHD...

POLITICKÁ KORIDA: Jaký byl rok 2022 z pohledu libereckých zastupitelů

Rok 2022 se rychle blíží k závěru, a tak je na čase trochu bilancovat. Proto se Liberecká Drbna jednotlivých zástupců zastupitelských klubů zeptala, jaký byl pro Liberec uplynulý rok. Stalo se toho opravdu hodně.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "prachařová"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "prachařová"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.