Počasí dnes21 °C, zítra18 °C
Čtvrtek 1. června 2023  |  Svátek má Laura

Vyhledávání

Nalezené články: "tenis"

Sedm vybraných sportovních klubů v Liberci si rozdělí skoro sedm milionů, opozice to kritizuje

Liberečtí zastupitelé na čtvrtečním zasedání schválili rozdělení skoro sedmi milionů korun na mládež sedmi vybraným sportovním klubům. Opoziční Liberec otevřený lidem (LOL) tento postup považuje za netransparentní, neúspěšně navrhoval krácení dotací...

Městská sportoviště v Jablonci slouží sportovcům všech věkových skupin

SPORT Jablonec nad Nisou, s. r. o., je dceřiná společnost statutárního města Jablonec nad Nisou, zřízená za účelem provozování sportovních zařízení v majetku města. Jednatelem společnosti je od listopadu loňského roku Štěpán Matek, kterého ihned po...

POLITICKÁ KORIDA: Má Liberec dostatek sportovišť?

O Liberci se často mluví jako o městě sportu. Ale je to skutečně tak? Ve městě se sice hraje celá řada nejvyšších sportovních lig, co ale veřejnost, má kde sportovat? Na to jsme se zeptali libereckých zastupitelů.

Ve Frýdlantu připravují obnovu autokempu, zavřený je od povodní

Ve Frýdlantu připravují obnovu tamního autokempu. Areál u řeky Smědé je od roku 2010, kdy ho poškodily bleskové povodně, mimo provoz, výjimkou je několik větších akcí v roce.

U pivovaru a tenisových kurtů ve Frýdlantu postaví nové chodníky. Vyjdou na skoro pět milionů

Město Frýdlant připravuje výstavbu chodníků v oblasti Jizerské a Hejnické ulice. Ty budu navazovat na chodníky, které už v místě jsou. Jeden povede od pivovarského rybníku k tenisovým kurtům, druhý od pivovaru k mostu nad železnicí.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "tenis"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "tenis"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.