pondělí 21. září 2020 Matouš

Vyhledávání

Nalezené články: "testování"

V Libereckém kraji bude od neděle možné se na odběry objednat

V Libereckém kraji bude od neděle 20. září možné se na odběry pro testy na nový koronavirus objednat. On-line rezervační systém zahájí provoz v 10:00, klienti ho najdou v záhlaví webových stránek kraje www.kraj-lbc.cz. Zatím se na odběry mohli...

Nárůst počtu případů covidu v Libereckém kraji byl trojnásobný

Potvrzených případů onemocnění covidu-19 v Libereckém kraji v posledních dnech rychle přibývá. Za poslední týden jich bylo 415, což je skoro třikrát více než o týden dříve, vyplývá z dnešních údajů na webu ministerstva zdravotnictví.

Špičkové nanomasky plzeňské firmy WPA mohou zachraňovat životy lidí po celém světě

I když plzeňská firma Workpress Aviation (WPA) získala všechny potřebné certifikáty a povolení k prodeji své unikátní nanomasky, a to nejen v Česku, ale i v zemích EU, stát se k ní postavil zády. S maskou se totiž nemůže zúčastnit výběrových řízení...

Příští týden bude v kraji další odběrové místo, zajistí ho liberecká pobočka

Ze včerejšího jednání vyplynulo, že Liberecký kraj potřebuje další odběrové místo pro testování na koronavirus. Vzniknout by mělo po neděli.

Hodiny ve frontě na test. Lidé ve vedru čekali na ulici

Klidně i na více než pět hodin se v pondělí protáhlo čekání na provedení testu na koronavirus. Lidé čekali v dlouhé frontě na Husově ulici, kde je odběrové místo. Podle nemocnice se testů v pondělí provedlo 399.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "testování"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "testování"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.