sobota 31. července 2021 Ignác

Vyhledávání

Nalezené články: "zdravotnictví"

Trojnásobné riziko sebevražd, horší vztahy. Koronavirus stále mění životy

Ačkoli se může zdát, že se u nás již rok a čtvrt trvající koronavirová situace pomalu uklidňuje, na životech Čechů zanechává stále zřetelnější otisk. Strach z onemocnění, nejistota a měnící se restrikce zcela změnily pohled na každodennost a...

Krajský úřad kvůli "klikání" o dotaci vypnul na několik minut internet většině počítačů

Na krajském úřadu v Liberci byly včera dopoledne kvůli podání žádosti o dotaci z 99. výzvy programu na rozvoj zdravotnictví REACT- EU od internetu odpojené na několik minut všechny ostatní počítače.

Od srpna se zvýší kapacita na venkovních i vnitřních akcích

Od neděle 1. srpna bude moci být na sportovních a kulturních akcích až 7000 lidí venku a 3000 osob uvnitř s testem na koronavirus, po prodělání onemocnění covid-19 v posledních 180 dnech nebo s očkováním. Kapacita dějiště ale bude moci být plně...

Lázně Libverda covid výrazněji nezasáhl, pomohl Singltrek i podpora státu

Pandemie koronaviru v České republice zasáhla cestovní ruch a také lázeňská zařízení. Z obojího těží obec Lázně Libverda, náročnou situaci ale překonala bez výraznější újmy. Velký zájem byl o státní poukazy do lázní i cyklistický Singltrek.

Liberec chce naočkovat bezdomovce proti covidu. Zatím ale nemá čím

Zhruba dvě až tři stovky bezdomovců žijí na území Liberce. Ve většině případů jde o rizikové jedince, město by je proto rádo nechalo naočkovat proti covidu. Odpověď od ministerstva zdravotnictví ale zatím nemá.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "zdravotnictví"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "zdravotnictví"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.