úterý 31. března 2020 Kvido

Radní Radku Loučkovou Kotasovou na kraji vystřídá Michal Kříž

Novým radním pro resort hospodářské a regionálního rozvoje, evropských projektů a územního plánování byl zvolen Michal Kříž. Ten nahradí dosavadní Radku Loučkovou Kotasovou, která z kraje zamíří na libereckou radnici. Zde bude zastávat pozici statutární náměstkyně primátora pro strategický rozvoj, dotace a majetkovou správu.

Michal Kříž, dlouholetý komunální politik, bude jako radní působit od 1. března. O jeho zvolení rozhodlo krajské zastupitelstvo. Michal Kříž byl městským radním v Turnově v letech 2013 až 2017 a od roku 2016 je krajským zastupitelem.

V nové pozici ho čeká pokračování v již rozjetých projektech. „Mým cílem je dokončit převzaté projekty a dál rozvíjet ty, které běží,“ komentoval Kříž. Podle něj vedla Radka Loučková Kotasová svůj rezort skvěle. „Nastavila dobrou spolupráci s dalšími organizacemi a obklopila se týmem chytrých a šikovných lidí,“ dodal.

„Věřím, že jako náměstkyně libereckého primátora bude Radka Loučková Kotasová svoji práci zastávat stejně svědomitě jako dosavadní post na kraji,“ řekl hejtman Martin Půta.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo1 čtenářů

Foto Liberecký kraj

Štítky Michal Kříž, radní, Liberecký kraj

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.