Aktuálně

Policie pátrá po muži z Kamenického Šenova s omezenou svéprávností, trpí schizofrenií více...

Fenomén Liberecké výstavní trhy. Jejich nejslavnější éra začala před 70 lety, připomíná ji výstava více...

Liberecký bazén bude dokončen za rok. Zaplavat si v něm bude možné od září 2027 více...

Česká Lípa podporuje mladé hudebníky i úspěšného kynologa

Autoři | Foto mucl.cz

Celkem 59 tisíc korun rozdělilo vedení České Lípy na podporu hned tří věcí – úspěšného českolipského kynologa, Školy rocku i setkání s podnikateli.

Částka dvacet tisíc poputuje společnosti Hrdlička. „Ta pravidelně pořádá setkání pro starosty a podnikatele. Peníze částečně pokryjí náklady na toto setkání,“ uvedla mluvčí města Kristýna Kňákal Brožová.

Celkem třicet tisíc šlo spolku Škola rocku. Ten se věnuje mladým hudebníkům. Vedle prostoru pro zkoušky se podílí například i na Městských slavnostech. „Peníze spolek využije na nákup bicí soupravy s činely,“ komentovala Kňákal Brožová.

A příspěvek v celkové hodnotě 9 000 korun obdrží Miroslav Pospíšil. Ten je velmi úspěšný ve sportovní kynologii a na svém kontě už má dokonce i titul mistra světa. Dotace mu pomůže pokrýt náklady i na letošní mistrovství světa stopařů plemene Hovawart.

Ohodnoť článek

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky Česká Lípa, dotace, Škola rocku, Miroslav Pospíšil

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.