Aktuálně

Jablonec na pohárovou trofej nedosáhl. Ve finále podlehl Karviné 1:3 více...

A nedal si říct. Se zákazy řízení a po průšvihu na Jablonecku 45letý muž zase řídil, skončil ve vazbě více...

Bude Liberec v příštím roce pokračovat v projektu s domovníky? Zatím neví více...

Zachráněnou lebku sv. Zdislavy by policie měla předat církvi 30. května více...

Dva nové parky a náplavka. Hrádek nad Nisou buduje zelené srdce města více...

Ranní požár v Liberci. Hořelo v areálu bývalých kurtů v Pavlovicích více...

V Krkonoších se válely trubky i náprava od auta, dobrovolníci odnesli tuny odpadu více...

FOTO: Ve Velenicích vzplál rodinný dům. Byl vyhlášen druhý požární poplach

Autoři | Foto HZS LK

Jednotky hasičů dnes po jedenácté hodině vyjely k požáru rodinného domu na Českolipsku. Na místě zjistily, že se jedná o požár střešní části domu.

Do boje s požárem nasadili hasiči dva vodní proudy. „Využita byla i speciální technika CCS Cobra, která pomohla při hašení střešních meziprostorů,“ sdělila zástupkyně mluvčí Radka Kostelňáková.

V rámci zásahu museli hasiči rozebrat i část střešní konstrukce. Na místě zasahovaly jednotky z Jablonného v Podještědí, České Lípy, Velenic, Brniště, Liberce, Staré Lípy, Dobranova a Zákup. „Škoda a příčina požáru zatím zůstávají v šetření. Dle vyšetřovatele se podařilo uchránit majetek v hodnotě okolo 4 milionů,“ komentovala Kostelňáková.

Naštěstí při incidentu nebyl nikdo zraněn. Požár se podařilo zlikvidovat kolem půl druhé odpoledne.

Ohodnoť článek

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky požár, Českolipsko, Velenice, okres Česká Lípa, Liberec, Česká Lípa, Jablonné v Podještědí, Brniště, Stará Lípa, Zákupy, Dobranov

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.