sobota 16. ledna 2021 Ctirad

V září by mohla být známá budoucí podoba koupaliště v Dubici

Českolipští radní vybrali firmu CENTROPROJEKT GROUP a.s. Zlín jako dodavatele projektové dokumentace k plánovanému venkovnímu koupališti v přírodním areálu Dubice.

Tato firma získala nejvíce bodů v oblasti kvality realizačního týmu a navíc nabídla nižší cenu než jaký byl předpoklad. „Cena rozhodovala o vítězi jen z poloviny,“ sdělil místostarosta Martin Brož s tím, že zakázku tak získala zkušená firma, která má již s podobnými projekty zkušenosti.

Společnost bude mít nelehký úkol. V projektové dokumentaci musí citlivě zasadit venkovní bazén citlivě do současného areálu a zároveň zachovat současné atrakce jako je 3D bludiště, minigolf nebo vodní vlek.

Konkrétní podoba bude známá sice až v září, ale podle studie by se v areálu mohl kromě bazénu objevit například tobogán, dětské brouzdaliště nebo skluzavky. „Doufáme, že v roce 2022 se nám podaří vysoutěžit firmu,“ uvedla starostka Jitka Volfová. Vítězná firma musí dodat kompletní projektovou dokumentaci včetně provedení inženýrské činnosti potřebné pro získání všech povolení, součinnosti při výběru zhotovitele stavby a autorského dozoru při provádění stavby.

Ohodnoť článek

Autoři | Foto Geoportál Liberecký kraj

Štítky Českolipsko, Liberecký, Dubice, bazén

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.