Aktuálně

Ještěd bude nově patřit Libereckému kraji. Zastupitelé na jeho odkup kývli více...

Kdo bude sportovcem Liberecka? Anketu Drbny ovládl plavec Adam Kolín více...

Soud v Jablonci osvobodil tři dozorce z Rýnovic obviněné z napadení vězně více...

Svědci srážky na sjezdovce v Harrachově chybí. Ozvěte se, prosí dcera mrtvé lyžařky více...

Auto na přechodu ve Cvikově srazilo desetiletou dívku. Hledají se svědci více...

Policie chystá na duben další Speed Marathon. Navrhněte, kde má hlídat rychlost více...

Nad ránem si objednal pivo a zavřel oči. Po probuzení neměl věci za desítky tisíc

Autoři | Foto Jan Luxík

Hodinové zdřímnutí u diskotéky Na Střelnici v České Lípě přišlo třiadvacetiletého mladíka draho. Přišel o veškeré cennosti včetně iPhone 11, sluchátek, peněz i dokladů za desítky tisíc korun.

Mladík už byl kolem páté hodiny ráno při příchodu na diskotéku pod vlivem, zde si ještě objednal pivo. „Přišel sám a seděl sám, a protože byl po probdělé noci hodně unavený, rozhodl se, že na chvilku zavře oči. Chvíle se protáhla na hodinu, a když se probral, byl chudší o osobní věci a cennosti v hodnotě několika desítek tisíc korun,“ popsala mluvčí policie Ivana Baláková.

Neznámý zloděj mu totiž ve spánku odcizil mobilní telefon značky Apple iPhone 11 Pro 64 GB v hodnotě 25 000 korun, pánskou kabelu hnědé barvy značky Gucci za 6 500 korun, kde měl veškeré osobní doklady a platební kartu, dále bezdrátová sluchátka značky Apple za 3 500 korun a černou kšiltovku s bílým nápisem Palm Angles v hodnotě 3 500 korun.

Případ šetří českolipští policisté pro přečiny krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. „Pokud se jim podaří pachatele vypátrat, může ho nebo je soudce poslat až na dva roky za mříže,“ uzavřela.

Ohodnoť článek

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky policie, česká lípa, zloděj

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.