Aktuálně

Dvě vážné nehody u České Lípy. Jeden mrtvý a deset zraněných, havarovala i sanitka více...

Opilý řidič naboural do zábradlí. Od nehody utekl i se spolujezdkyní více...

Klisna zůstala ležet ve stáji, na nohy jí pomohli hasiči více...

V Krkonoších platí omezení na některých trasách kvůli ochraně tetřívka více...

Seděla na hrázi s pořezaným předloktím. Naštěstí si jí všimli strážníci

Autoři | Foto pixabay.com

Zřejmě nešťastná láska byla tím, co vedlo dívku k tomu, aby sama seděla na hrázi Novovesáku v Jablonci, a k tomu si způsobovala zranění. Naštěstí si jí všimli kolemjdoucí strážníci, kteří se o ni postarali. Možná jí tak dokonce zachránili život.

Dívka seděla sama na hrázi bývalého Novoveského koupaliště. Strážníci ji našli opravdu náhodou, když v této lokalitě kontrolovali pořádek. „Dívka upoutala pozornost strážníků svým podivným chováním,“ uvedl Miloslav Lejsek z Městské policie. Mladá žena totiž k sobě mluvila, gestikulovala a navíc měla pořezaná předloktí.

Vzápětí navíc strážníci zjistili, že má v batohu velký nůž. „Strážníkům se svěřila, že se ocitla v těžké životní situaci kvůli svému příteli,“ informoval Lejsek. Navíc se léčí na psychiatrii a bere léky. V tu chvíli ale zřejmě chtěla vše unáhleně vyřešit, proto si ostříhala vlasy a pořezala předloktí.

Aby dívka neskočila z hráze do vody, odvedli ji strážníci ke služebnímu vozu a až do příjezdu záchranné služby s ní udržovali kontakt. Přivolaný lékař se postaral o ošetření zraněné dívky, a následně ji sanitka převezla na Psychiatrické oddělení do Liberce. Bylo tak velké štěstí, že strážníci na dívku narazili. Kdo ví, jak by to dopadlo, kdyby ji nepotkali.

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky sebevražda, Jablonecko, Jablonec

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.