Aktuálně

Dvě vážné nehody u České Lípy. Jeden mrtvý a deset zraněných, havarovala i sanitka více...

Opilý řidič naboural do zábradlí. Od nehody utekl i se spolujezdkyní více...

Klisna zůstala ležet ve stáji, na nohy jí pomohli hasiči více...

V Krkonoších platí omezení na některých trasách kvůli ochraně tetřívka více...

FOTO: Ladil rádio, přejel do protisměru a dostal smyk. Poté nadýchal skoro 1,5 promile

Autoři | Foto Policie ČR

Na nájezdu na rychlostku do Liberce v Rádle havaroval v pondělí před půlnocí červený golf. Jeho řidič přiznal, že ladil rádio, přejel do protisměru a zazmatkoval. Jenže policistům poté nadýchal 1,46 promile.

„Řidič s vozidlem VW Golf jel ve směru od Jablonce nad Nisou, kde na nájezdu na silnici R35 ve směru do Liberce havaroval. Údajně se nevěnoval řízení a ladil rádio, přičemž náhle zjistil, že jede špatným směrem a prudce zatočil vlevo. Následně dostal s vozidlem smyk a narazil vlevo do ocelových svodidel,“ popsala mluvčí policie Dagmar Sochorová.


Provedenou dechovou zkouškou policisté v jeho dechu naměřili hodnotu alkoholu 1,46 promile. 

Ke zranění osob naštěstí nedošlo a předběžná výše způsobené škody činí částku 30 tisíc korun. „Policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou, kteří i nadále veškeré okolnosti této události šetří, již ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky,“ dodala mluvčí.

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky nehoda, Rádlo, nájezd, alkohol, rozhlas, Liberec, Volkswagen Golf, Jablonec nad Nisou, Dálnice D35

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.