Aktuálně

Dramatický podvečer v České Lípě: Hasiči bleskově zkrotili požár opuštěné budovy více...

Výrobce sirupů Kitl z Liberce chce uspět v Německu, vytvořil tam dceřinou firmu více...

Účet za požár autosalonu v České Lípě: Škoda je 16 milionů. Policie hledá klíčovou dvojici svědků více...

Liberecké Centrum Kašpar musí omezit pomoc nezaměstnaným, nezískalo dotaci více...

Nostalgické pohlazení. Chrastava připravila retro výstavu, připomíná předměty běžné potřeby 70. až 90. let více...

Děti rodičů s duševními problémy často bojují s vlastní psychikou, ukázala studie více...

Udělat si táborák a opéct si buřta v Jablonci? Ano, ale jen do 22. hodiny

Autoři | Foto Město Jablonec

Veřejná ohniště nabízí v Jablonci možnost opéct si buřta, posedět s kamarády, zazpívat si u táborů a udělat si hezký večer. Nově ale jen do 22 hodin.

Rada města totiž upravila provozní řád veřejných ohnišť. Důvodem je zvýšení bezpečnosti návštěvníků. „Nově bude provozní řád korespondovat s nočním klidem,“ uvedl Milan Kouřil, náměstek primátora. Z původní 23. hodiny se tak užívání ohnišť zkrátí o hodinu.

Aktuálně mohou lidé využít celkem pět veřejných ohnišť na území Jablonce - na Tajvanu, v Srnčím dole, na Proseči v ulici Široká a na Staré osadě. Zároveň dle provozního řádu jsou ohniště v provozu od dubna do září. „Došlo také k úpravě povinností návštěvníků a bezpečnostních pokynů,“ řekl Kouřil.

Pokud tak strážníci najdou u ohniště někoho, kdo porušuje návštěvní řád nebo bezpečnostní pokyny, mohou ho z místa vykázat. To samé se může stát lidem, kteří u ohniště budou ničit zařízení, nebo urážet ostatní přítomné.

Ohodnoť článek

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky Jablonecko, ohniště, oheň, Jablonec, Milan Kouřil, Tchaj-wan, Proseč

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.