Aktuálně

Jablonec na pohárovou trofej nedosáhl. Ve finále podlehl Karviné 1:3 více...

A nedal si říct. Se zákazy řízení a po průšvihu na Jablonecku 45letý muž zase řídil, skončil ve vazbě více...

Bude Liberec v příštím roce pokračovat v projektu s domovníky? Zatím neví více...

Zachráněnou lebku sv. Zdislavy by policie měla předat církvi 30. května více...

Dva nové parky a náplavka. Hrádek nad Nisou buduje zelené srdce města více...

Ranní požár v Liberci. Hořelo v areálu bývalých kurtů v Pavlovicích více...

V Krkonoších se válely trubky i náprava od auta, dobrovolníci odnesli tuny odpadu více...

Pro nemocnou Marii lidé na slavnosti nashromáždili přes čtvrt milionu korun

Více než čtvrt milionu korun darovali lidé na podporu těžce nemocné Marii, pro kterou pořádala sbírku Nadace Preciosa v rámci prvního ročníku akce Jablonecká perle. Šek na částku 251 287 korun zástupce nadace již mladé mamince předali.

Tuto částku se nám povedlo vybrat společně s organizátory Jablonecké Perle během tří týdnů a již dnes putuje k Marii K., která ji využije na další léčbu vážného onemocnění,“ oznámila Andrea Kroupová, ředitelka Nadace Preciosa. Peníze lidé mohli vhazovat do pokladniček přímo anebo měli možnost si zakoupit přímo na stánku nadace nějaký předmět, kdy z prodeje šel výtěžek na pomoc nemocné Marii.

Marie trpí rakovinou tlustého střeva s metastázemi do lymfatických uzlin a plic. I přes nepříznivou prognózu se nevzdává a snaží se dělat vše proto, aby mohla žít co nejdéle se svou rodinou. Její úsilí a příběh můžete sledovat na blogu Tančím o život, který pravidelně píše.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky sbírka, pomoc, Jablonecká perle, Jablonec nad Nisou

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.