Aktuálně

V Pihelu boural mladík s čerstvým řidičákem. Bilance: 8 zraněných, 2 těžce více...

Naivní divadlo uvede v sobotu novou inscenaci Vánoce aneb Příběh narození více...

Liberecký kraj letos Ještěd koupit nestihne více...

Nehoda na námraze před známým pekařstvím. Řidička dostala smyk, narazila do sloupu

Autoři | Foto Policie ČR

Přímo před Pekařstvím Mašek došlo ve čtvrtek ráno došlo k dopravní nehodě, ve které hrálo roli náledí. Řidička na zledovatělé vozovce dostala smyk a narazila do betonového sloupu elektrického vedení.

„Řidička s vozidlem Škoda Octavia jela ve směru do Tanvaldu, kde na zledovatělé vozovce vlivem nepřiměřené rychlosti vyjela vpravo mimo vozovku a narazila do sloupu elektrického vedení. Ke zranění osob naštěstí nedošlo,“ popsala mluvčí policie Dagmar Sochorová.

Alkohol policisté u řidičky vyloučili provedenou dechovou zkouškou, která měla negativní výsledek. „Policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou celou věc tedy vyřešili na místě a řidičce udělili blokovou pokutu,“ dodala.

Policisté upozorňují řidiče, že jízda v aktuálním období vyžaduje zvýšenou pozornost a opatrnost. „S příchodem podzimu a poklesem ranních teplot se zvyšuje riziko namrzlých vozovek, zejména na mostech, v lesních úsecích, stinných místech a v blízkosti vodních ploch. V ranních a dopoledních hodinách může být vozovka kluzká, i když se to na první pohled nezdá,“ upozornila Sochorová.
 

Hodnocení článku

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky policie, nehoda, námraza, smržovka

Komentáře

Luděk Thůma

Kolikpak asi jela?

Neděle, 9. listopadu 2025, 15:27Odpovědět

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.