Aktuálně

Potvrzeno: kosterní ostatky nalezené ve Višňové patřily pohřešovanému muži z Frýdlantska více...

Liberecký hejtman Martin Půta odmítá, že do Senátu kandiduje kvůli imunitě více...

Tentokrát už doopravdy. Liberecká přehrada se začíná napouštět více...

Mladí liberečtí tenisté ovládli Severočeský přebor mladších žáků

Autoři | Foto LTK Liberec

O víkendu se na kurtech u liberecké zoo konal tenisový Severočeský přebor mladšího žactva. A domácí tenisté byli velmi úspěšní, ovládli totiž chlapeckou i dívčí kategorii. A dařilo se i těm nejmenším, kteří měli turnaj v Praze.

V kategorii chlapců se do Liberce sjelo sedmatřicet hráčů. Finále bylo liberecké. V něm získal titul přeborníka severu Tobiáš Martínek, když mu pro vyčerpání skrečoval Jan Kreysa za stavu 4-3 v prvním setu. Čtyřhru pak také ovládla dvojice LTK – Jan Kreysa a Vojta Ježek.

V kategorii dívek se nejlépe vedlo nové posile LTK – Sáře Oliveriusové. Sára v konkurenci 23 dívek obhájila titul ze zimní sezóny a postoupila tak na červencové Mistrovství ČR.

Turnaj mini a babytenistů se hrál na v Praze na kurtech SK HAMR a obě kategorie měly kompletní Liberecké složení ve finále. Ve finále Babytenisu se utkali Vojta Jaroš, který přehrál Adama Štěpánka a ve finále minitenisu pak Matěj Komárek přehřál Kubu Štěpánka.

Ohodnoť článek

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky LTK Liberec, tenis, Praha, finále, tenista, Česko, Liberec

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.