středa 16. června 2021 Zbyněk

Driftaře z Benešáku pokuta nemine. Strážníci znají jeho identitu

Ve středu Drbna informovala o řidiči, který v noci ze soboty na neděli driftoval na náměstí před libereckou radnicí. Městská policie se začala případem zabývat a řidiči udělí pokutu.

Město Liberec se poté, co na případ upozornila Drbna, začalo případem zabývat a řidiče nechá potrestat. „Městská policie se tímto jednáním bude zabývat. Ostatně, prostor je monitorován kamerovým systémem. Věřím, že se viníka podaří identifikovat a potrestat ve správním řízení, uvedl primátor Jaroslav Zámečník a následně oznámil, že Městská policie již zná jméno řidiče.

Před libereckou radnicí se v noci proháněl řidič a driftoval

Na nevhodné chování neznámého řidiče upozornil naší redakci čtenář, který nám zaslal video. Na něm zachycuje vůz značky BMW, který si náměstí Dr. E. Beneše nesjpíše spletl s autodromem.

Bude následovat správní řízení a pokuta,“ řekl primátor s tím, že přestože nedošlo ke škodě na majetku a naštěstí ani ohrožení zdraví a životů občanů, nebude město takové chování tolerovat. „Podobné chování v historickém centru města je naprosto nepřijatelné, dodal.

Hodnocení článku je 80 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto čtenář Drbny

Štítky Liberec, náměstí, drift, řidič, strážníci

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.