středa 20. října 2021 Vendelín

EDUCA NEWS – to nejlepší z EDUCA WEEKU

PR článek

EDUCA WEEK je plný nejen novinek a zajímavostí, které vám pravidelně od 18:00 přenáší živě YouTube Home Credit Areny díky studiu EDUCA NEWS.

V rámci EDUCA WEEKU na vás čeká týden plný informací z oblasti vzdělávání i trhu práce, odborná HR konference i přednášky. Veletrh však nabízí ještě víc. EDUCA NEWS vám představí, na co se můžete těšit, ale také vám prozradí střípky ze zákulisí, zajímavé rozhovory nebo reportáže z aktuálního dne veletrhu. S EDUCA NEWS vám nic neunikne, a ještě máte jedinečnou příležitost dozvědět se více od hostů studia EDUCA NEWS.    

Každý den trvání EDUCA WEEKU jsou pro vás připraveny reportáže z proběhlého dne, takže pokud nestihnete dorazit na některou z akcí vybraného programu, s EDUCA NEWS o nic nepřijdete. 

Podívejte se na středeční EDUCA NEWS

EDUCA WEEK je týdnem, kdy se můžete účastnit workshopů, poznat zázemí firem, navštívit významné instituce v Libereckém kraji, získat mnoho informací v rámci programu EDUCA EXPO, ale především je spojen s osobnostmi, bez kterých byste tyto unikátní zážitky a zkušenosti neměli. Těší nás, že vám můžeme alespoň s pár osobnostmi zprostředkovat rozhovor ve studiu EDUCA NEWS. Čeká vás tak rozhovor například s libereckým hejtmanem Martinem Půtou, náměstkem hejtmana Libereckého kraje pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti Ing. Danem Ramzerem, náměstkem primátora pro kulturu, školství, sociální věci a cestovní ruch PhDr. Mgr. Ivanem Langrem, Ph.D., ředitelem pořadatelské společnosti SFM Liberec s.r.o. Mgr. Lukášem Přindou nebo ředitelkou sekce Krajská pobočka Úřadu práce v Liberci PhDr. Kateřinou Sadílkovou, MBA. Mezi dalšími hosty naleznete i jednotlivé zástupce středních škol, institucí či firem. Každý den od 18 hodin se na vás budeme ve studiu EDUCA NEWS těšit. 

Veškeré další informace naleznete na oficiálních stránkách veletrhu www.educaliberec.cz v sekci EDUCA NEWS.  

Ohodnoť článek

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky educa, educa week, educa news, Liberec, home credit arena

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.