čtvrtek 14. listopadu 2019 Sáva

Semilsko

Během spánku je okradl o 300 tisíc korun

neděle, 19. srpna 2018, 17:59Semilsko

Během spánku je okradl o 300 tisíc korun

Zatímco majitelé domu v satelitní zástavbě v Turnově spokojeně spali, do domu se jím za pomocí vrtáku vloupal zloděj. Způsobil škodu přibližně za 300 tisíc korun.

Chtěl si přilepšit, usvědčila ho bezpečnostní kamera

Říká se, že s poctivostí nejdál dojdeš. Toto přísloví však zřejmě nezná sedmatřicetiletý muž ze Semil. Při nákupu využil nedbalosti jiného zákazníka, který si na pultu za pokladnami zapomněl peněženku. Tu poté nenápadně sebral a odešel.

Zatímco spokojeně spala, zloděj si odnesl peníze

Zatím neznámý zloděj kradl minulý týden v Semilech. Využil pootevřeného okna a vloupal se do rodinného domu ve Zborovské ulici.

Kontrolním nákupem odhalila veterinární správa nehygienický prodej masa

Na Turnovsku pachatel porážel a následně prodával vepřové maso za nevyhovujících hygienických podmínek. Za své jednání by mohl dostat pokutu ve výši až jednoho milionu korun.

Na kapotu mu někdo nastříkal geometrický obrazec

Luxusní automobil značky Chevrolet poničil zatím neznámý vandal. Auto si vybral jako cíl pro svůj sprejerský um. Policie nyní pátrá po pachateli a zjišťuje motiv.

Všichni jsou u vody. Jen na koupaliště v Turnově přišlo v červenci 32 tisíc lidí

Nejlepší červenec má za sebou nejmodernější venkovní koupaliště v Libereckém kraji, které v Maškově zahradě v Turnově funguje třetím rokem. Přišlo přes 32 tisíc lidí, to je dvakrát více než v předchozích dvou letech.

Vyzkoušel si motorku, ale už ji nevrátil, místo toho jí chtěl prodat

Důvěřivý prodejce ze Semilska naletěl zloději. Ten pod záminkou zkušební jízdy odjel na motocyklu, který chtěl zdánlivě koupit. Na místo se samozřejmě nevrátil.

Kvůli televizi rozmlátil dveře sekerou. Neplnoletý zloděj kradl u své příbuzné

Do rodinného domu na Semilsku se násilně vloupal nezletilý mladík. Z místa odcizil televizor v hodnotě více než osm tisíc korun. Mladík je nyní obviněn z provinění krádeže a porušování domovní svobody.

Stacionáře pro jedince s postiženým se dočkají rozšíření

V Turnově by již příští rok mělo dojít k rozšíření hned dvou stacionářů. Zcela nové zázemí pro děti bude vybudované u Mateřské a základní školy speciální Sluníčko. Pomoci se dočká i stacionář pro dospělé, kde se projekt zaměří na rozvoj...

Během měsíce volala žena stokrát na tísňovou linku, hrozí jí pokuta

Ženě ze Semilska hrozí za obtěžující telefonáty pod vlivem alkoholu pokuta. Denně se na policii obracela až třicetkrát, ani jednou se ovšem nejednalo o oprávněné volání. Případ nyní řeší policisté společně s Českým telekomunikačním úřadem.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.