neděle 17. listopadu 2019 Mahulena

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

TIP NA VÝLET: Na kole okolo Jilemnice

Volný zářijový víkend přímo zve k výletu do přírody. Po týdnu v práci nebo ve škole se prodýchat na čerstvém vzduchu, vychutnat si krásné výhledy a užít si společně strávený čas s přáteli či rodinou. Tak vezměte kolo a přičtěte si na svém tachometru další báječné kilometry v Krkonoších.

OKRUŽNÍ JÍZDA V OKOLÍ JILEMNICE

Do Jilemnice Krkonošským cyklobusem, vlakem nebo autem – z náměstí po cyklotrase 22 směrem na sever – za kruhovým objezdem U Labutě vpravo na cyklotrasu 4207 - okolo rodného domu Bohumila Hanče přes Hrabačov do Horní Branné – u zámku vpravo na cyklotrasu 4206 - přes Martinice v Krkonoších do Jilemnice pod Kozinec – vpravo a po cyklotrase 4207 a následně 22 na náměstí v Jilemnici

Délka trasy: 24,5 km

Zajímavosti: Radniční věž v Jilemnici – domek Bohumila Hanče – Hrabačovská zvonička – Harrachovská hrobka sv. Kříže v Horní Branné – Zámek Horní Branná s muzejní expozicí „Život pod horami“ – Naučná stezka U mlejna v Martinicích v Krkonoších – Krkonošské muzeum v Jilemnici

Mapa trasy: www.mapy.cz

TIP: Vydejte se poznávat Horní Brannou po Naučné stezce „Poznej Horní Brannou, krásu a tajemství ukryté mezi kopci“ nebo díky hledačce „Vzpomínky na předky“.

Další zajímavé a vyzkoušené cyklovýlety vám nabídne brožurka Krkonoše na kole. Získat ji můžete v elektronické podobě na webu www.krkonose.eu nebo tištěnou v krkonošských informačních centrech.

Mnoho tipů na cyklovýlety v Krkonošském národním parku i jeho podhůří, které vedou po značených cyklistických trasách, najdete na webu www.krkonose.eu v sekci Od jara do podzimu.

PR text

Štítky Martinice, krkonoše, horní branná, cyklovýlet

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.