Aktuálně

Slovák jezdí do Česka vykrádat hotelové pokoje, bere hotovost i elektroniku více...

Intervenční centrum pro oběti domácího násilí v Liberci má konzultovnu pro děti více...

O víkendu dorazí déšť a hrozí ledovka, příští týden skoro jaro více...

Dopravní podnik usiloval o zdražení lítaček, Liberec návrh odmítl více...

Řidič v centru Turnova narazil do domu. Z místa ujel, hledá ho policie

Autoři | Foto Policie ČR

K dopravní nehodě došlo v pondělí ráno v Hluboké ulici v Turnově. Neznámý řidič tam vyjel ze silnice a narazil do rohu domu. Jenže místo toho, aby následky nehody řešil, tak ujel. Nyní po něm pátrá policie.

K nehodě došlo v 7:22. „Dosud neznámý řidič s nezjištěným vozidlem bílé barvy a pravděpodobně značky Škoda Octavia nebo Škoda Superb v provedení combi jel ve směru od kruhového objezdu po ulici Hluboká. Ovšem při odbočování vpravo do ulice Tázlerova narazil do rohové zdi domu a z místa odjel, aniž by splnil povinnosti, které mu v takové situaci ukládá zákon,“ popsala mluvčí policie Dagmar Sochorová.

Policisté z Dopravního inspektorátu v Semilech, kteří nyní šetří veškeré okolnosti celé události, žádají o pomoc širokou veřejnost. „Pokud má někdo jakékoliv informace směřující ke zjištění totožnosti dosud neznámého řidiče, ať je sdělí policistům telefonicky na bezplatné lince 158 nebo přímo semilským dopravním policistům na tel. č. 974 475 251. Samozřejmě žádáme i samotného řidiče bílého vozidla, aby se policistům stejným způsobem přihlásil sám,“ dodala mluvčí.

Hodnocení článku

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky policie, nehoda, turnov, pátrání

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.