sobota 16. listopadu 2019 Otmar

Doprava

V Jiráskově ulici přibyla parkovací místa, nový je i povrch

Po mnoha letech se dočkala ulice Jiráskova v Nových Pavlovicích rekonstrukce a určitě jí to prospělo. Navíc tu přibyla parkovací místa.

Uzavírka jablonecké ulice V Aleji nakonec potrvá až do konce roku

Už na konci října měla skončit uzavírka ulice V Aleji v Jablonci nad Nisou. Jenž práce se nějak nestihly, takže nakonec bude uzavřena až do konce roku.

Vlakové spoje na Liberecku nabírají zpoždění. Důvodem jsou rozkradené vodiče

Mnoho vlakových spojů mezi městy Žitava a Drážďany a také mezi Libercem a Varnsdorfem nabírají značná zpoždění, některé spoje jsou dokonce zrušeny. Za vším stojí řádění zlodějů.

Zima se pomalu ale jistě blíží. Liberecké Technické služby jsou ale připraveny

Teplota na teploměru den co den klesá a po ránu už na některé řidiče čeká škrábání zamrzlých skel. Zima se zkrátka blíží. Na nadcházející sezónu se připravily i Technické služby města Liberec.

Měla by začít výstavba další části obchvatu České Lípy, o tématu se bude diskutovat s občany

V roce 2022 by měla odstartovat výstavba další části obchvatu České Lípy. Dlouho očekávaná stavba, která by výrazně odlehčila provozu, rozdmychává už dlouho bouřlivé diskuze. Příští úterý proběhne setkání s občany právě na toto téma.

Zítra neprojede většina aut pod železničním viaduktem v Oldřichově směrem na Pily

Během zítřejšího dne se na komunikaci u železničního viaduktu v Oldřichově v Hájích vrátí pracovníci SILNICE LK, kteří budou pokračovat ve výměně odtokového žlabu. Tyto práce ale omezí dopravu.

S nedostatkem řidičů se potýkají všichni, na tramvaj do Jablonce máme čtyři měsíce navíc, říká předseda představenstva dopravního podniku Michal Zděnek

O libereckém dopravním podniku se v posledních týdnech mluví hodně. Řešila a řeší se budoucnost tramvaje mezi Libercem a Jabloncem, nákupy ojetých autobusů z jiných měst a samotný dopravní podnik podal trestní oznámení na neznámého pachatele...

Víte, kdy zapnout mlhovky? Při nevhodném použití vám hrozí i pokuta

Mlhy v těchto dnech začínají být neoddělitelnými partnery řidičů na cestách. Společně s mlhou přichází věčné dilema, kdy správně zapínat mlhovky. A také, kdy je vypínat. Věděli jste, že za nesprávné použití světel můžete dostat od policistů...

Na průtahu Libercem se ve směru od Turnova tvoří kolony. Dopravu komplikují nehody

Pokud potřebujete projet Liberec po pětatřicítce, tak si dejte pozor ve směru na Hrádek. Tvoří se zde totiž kolona. Situaci nepřidávají ani ranní nehody.

FOTO: Kamion vjel pod viadukt v Josefově Dole a pohnul s ním

Od úterního rána nejezdí vlaky na trati mezi Smržovkou a Josefovým Dolem. Důvod? Kamion, který vjel pod viadukt a pohnul s ním. Na trati ale v tuto chvíli vlaky stejně nejezdí, výluka potrvá do poloviny listopadu.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.