pátek 21. ledna 2022 Běla

Liberecký kraj propojila nová autobusová linka s Prahou. Zavedla ji společnost Arriva

Liberecký kraj má další autobusové propojení s Prahou. Společnost Arriva začala jezdit od začátku prázdnin na nové víkendové lince z Prahy přes Mladou Boleslav a Turnov do Harrachova. Jezdí vždy o sobotách, nedělích a svátcích.

„O zajištění provozu na této lince nás požádal přímo Liberecký kraj, počítáme s tím, že ji budou využívat hlavně turisté, kteří mají rádi Krkonoše, i místní, kteří chtějí popojet jen kousek v rámci Libereckého nebo Středočeského kraje. Je to rychlé a přímé spojení do Tanvaldu, Desné, Kořenova i Harrachova, ale také třeba na Malou Skálu nebo do Velkých Hamrů,“ říká ředitel Arrivy Zdeněk Abraham.

Z Prahy vyjíždí z autobusového nádraží na Černém Mostě vždy v 10:20, zpět z Harrachova do Prahy jede v 16 hodin. „Chceme na tuto linku nasadit hezké klimatizované autobusy. Cestující tu mohou jezdit za jízdné Arrivy nebo také mohou na území Libereckého kraje využít jízdné Integrovaného dopravního systému Libereckého kraje – to platí v tomto autobuse od Harrachova až po Turnov,“ uzavřel Abraham.

Foto Arriva

Štítky Harrachov, Praha, Arriva, autobus

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.