pondělí 27. ledna 2020 Ingrid

Silnice Libereckého kraje pokryl sníh. Silničáři proto řidičům radí, aby jezdili opatrně

V noci zahalil silnice Libereckého kraje sníh. I když to nebyla žádná výrazná nadílka, přesto by měli řidiči, kteří se vydávají na cestu, být opatrní.

V Libereckém kraji v noci sněžilo. Sněhu napadlo jen kolem centimetru, ještě ráno se hlavně v horách objevovaly přeháňky, postupně se ale situace uklidnila a vyjasňuje se. I na hlavních tazích ale mohou ještě ležet zbytky rozbředlého sněhu, silničáři proto doporučují opatrnost. Žádné problémy zatím hlášeny nejsou.

Teploty v Libereckém kraji se dnes ráno pohybují od minus jednoho do tří stupňů. Většinou je polojasno až zataženo bez srážek, vítr fouká jen slabý. Podle meteorologů dnes teploměry vystoupají maximálně k osmi stupňům, hlavně v horách se i přes den mohou objevit sněhové přeháňky.

V sousedním Ústeckém kraji jsou dnes ráno teploty vyšší, od dvou do pěti stupňů. Většinou je oblačno až zataženo, místy může pršet. I tam jsou silnice s opatrností sjízdné. Sněžit by podle meteorologů mohlo přes den jen v oblastech nad 1000 metrů nad mořem.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo6 čtenářů

Autoři | Foto Lenka Dvořáková

Štítky počasí, silnice, sjízdnost, Liberecký, Ústecký

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.