Aktuálně

Liberecká zoo se bude dočasně starat o lvici Elsu, odebranou z nelegálního chovu Karlose Vémoly více...

Liberecký kraj chce podle hejtmana Půty vyřešit krizi na jabloneckém gymnáziu více...

Rekonstrukce Vítězné finišuje, kvůli pokládce finálního asfaltu je znovu pro dopravu uzavřena více...

Odpůrci I/35 Českým rájem obvinili autora studie z podvodu, Valbek to odmítá více...

Koupaliště Vápenka v Liberci letos asi v provozu nebude, areál je na prodej více...

Na výpadovce začalo hořet auto. Škoda je 180 tisíc korun

Je to jen pár dní, co jsme psali o požáru Felicie, která lehla popelem v Hodkovické ulici v Liberci. Podobná situace se málem opakovala na výpadovce za Libercem, kde včera po páté hodině odpolední začalo hořet terénní auto. Plameny se naštěstí podařilo rychle uhasit, škoda je i tak vyčíslena na 180 tisíc korun.

„Ještě před příjezdem hasičů požár vozu začal likvidovat jeho majitel hasicím přístrojem a pomáhali mu další kolemjedoucí řidiči. Celkem použili tři přenosné hasicí přístroje,“ shrnula mluvčí hasičů Zdenka Štrauchová.

Hasiči po příjezdu požár dohasili vysokotlakým proudem. „Aby se dobře dostali ke skrytým ohniskům, museli si vůz nadzvednout hydraulickým vyprošťovacím nářadím,“ dodala mluvčí. 

Příčinou požáru byla s největší pravděpodobností technická závada a hasičští vyšetřovatelé budou dnes případ došetřovat.

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky Liberec, požár, Škoda Felicia

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.