sobota 22. února 2020 Petr

Kultura

Belcanto v opeře a muzikálu! Daniel Hůlka zazpívá v Liberci. Brno a Pardubice populárnímu pěvci již ve velkém aplaudovaly

Nechte sebe i své blízké unést skvostnou hudbou v podání českého symfonického orchestru, se kterým vystoupí Daniel Hůlka, Tereza Mátlová, Vlado Chmelo a Peter Berger. Liberecká Home Credit Aréna 21. února 2020 od 19 hodin.

VÍKEND PODLE DRBNY: Cimrmanův Záskok, Jarret i Rusalka

I tento týden jsem vybrala pár akcí, které podle mě stojí za návštěvu. Kam se ale nakonec vydáte, to už je jen na vás.

Po velkolepém úspěchu v Brně a Pardubích míří Zelený zlobr Shrek do liberecké Home Credit Arény

Kdo by neznal Shreka? Toho velkého zeleného zlobra?! A právě tenhle oblíbenec míří do Liberce. 22. února 2020 se ve 14 hodin představí v Home Credit Aréně. Výpravný muzikál s 50 vystupujícími je zábava pro celou rodinu. Shrek bude zpívat, tančit...

Poznejte svět Pavla Stejskala. Po mrtvici fotí pouze levou rukou

V Malé výstavní síni na libereckém Benešově náměstí naproti radnici si můžete prohlédnout fotografie Pavla Stejskala. Ten fotí prakticky celý život, na začátku devadesátých let se musel vypořádat s následky mozkové mrtvice a fotí pouze levou rukou.

RECENZE: Na nože je zábavná detektivka s hvězdným hereckým obsazením

Starý dům, trhlá rodinka, pohádkové dědictví a mrtvola v podkroví - Toť osvědčený recept na standardní detektivku. Na Nože je však mnohem víc...

VÍKEND PODLE DRBNY: Pohádka, šerm, ples knihovny a koncerty

Třetí lednový víkend můžete strávit nějakým pěkným výletem, lenošením a nebo vyrazit někam za kulturou. A kam? Inspirovat se můžete níže.

Život Galilea Galileiho převedlo Naivní divadlo v Liberci do světa loutek

V sobotu na premiéře představí Naivní divadlo novou hru Hvězdný posel o životě slavného astronoma. Hra by měla nejen zaujmout, ale zároveň se v ní mohou děti naučit mnohému o životě Galileiho.

VÍKEND PODLE DRBNY: Hrdý Budžes, Český pohár v biatlonu i Xavier Baumaxa

Bára Hrzánová alias Helenka Součková a její představení Hrdý Budžes bude asi naprostým topem tohoto víkendu. Kulturní nabídka je ale samozřejmě mnohem bohatší.

FOTO: Na přehlídce Made in Jablonec zazářili autoři návrhů i české miss

Včera se v Jablonci sešli přední čeští šperkaři, módní návrháři i příznivci krásy. Veřejnosti byly představeny letošní modely v rámci renomované přehlídky Made in Jablonec pořádané Svazem výrobců skla a bižuterie.

Made in Jablonec 2020

čtvrtek, 9. ledna 2020, 21:19

Made in Jablonec 2020
Made in Jablonec 2020

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.