pondělí 18. listopadu 2019 Romana

Kultura

Suchou čeká talkshow a stand up. Vystoupí Martin Kraus a Karel Hynek

Talkshow Martina Krause s názvem M.K. Show tentokrát proběhne v netradičních kulisách pensionu Na Suché. Hostem moderátora bude stand up komik Karel Hynek. Kraus také vystoupí se svou kapelou. Akce se koná v sobotu od 19 hodin.

Casting MISS & MR. LOOK BELLA 2019 míří do Liberce

Chceš se stát modelkou nebo modelem, reprezentovat Českou republiku na světových soutěžích, zažít život hvězd módního světa?

TIPY NA VÍKEND: Ve znamení koncertů. Superhero Killers, Devítka i Záviš

I když venkovních akcí s chladnějším počasím ubývá, pořád není nouze o zajímavý program. Tenhle víkend v Liberci nabízí hlavně pořádnou dávku koncertů.

Zažijte opravdové peklo. Do České Lípy přijedou Krampusáci

Divocí, strašidelní a děsiví alpští čerti dorazí letos do České Lípy. Pokud tak toužíte spatřit tyhle pekelníky, nenechte si ujít pořádnou show.

FOTO: Sto let od založení Československého červeného kříže přibližuje nová výstava

Pokud nyní navštívíte Krajský úřad, může se vám ve vestibulu stát, že si budete připadat, jako byste se vrátili v čase. Nová expozice připomíná 100. výročí od založení Československého červeného kříže (ČČK).

Do Liberce se vrací čínští filmaři. O víkendu budou točit v budově radnice

V Liberci se bude opět natáčet. Tentokrát se do města vrací filmaři z Číny, kteří tu natáčeli v roce 2015 seriál Poslední vízum. O víkendu tu budou vznikat záběry do seriálu s detektivní zápletkou.

Začíná nová sezóna večerů Science Café. Prvním hostem bude jazykovědec Oliva

V libereckém knihkupectví Fryč začíná už ve středu nová sezóna populárně-naučných přednášek a debat s názvem Science Café Liberec. Prvním hostem bude jazykovědec Karel Oliva, připravuje se večer s psychiatrem Cyrilem Höschlem nebo přírodovědcem...

Thalie pro libereckou operu po devíti letech. Prestižní cenu získal Ondřej Koplík za roli Dona Ramira v Popelce

Liberecká opera divadla F. X. Šaldy letos zažila nezvyklý úspěch. Po devíti letech má držitele Ceny Thálie, získal ji Ondřej Koplík za roli Dona Ramira v Popelce Gioacchina Rossiniho. V širší nominaci měla navíc dalších pět umělců. „To...

Obyčejný večer pro neobyčejné lidi, takový bude další ples Českého červeného kříže

Mezi významné kulturní události se v průběhu let zařadil Benefiční ples Červeného kříže v Jablonci nad Nisou, který se tentokrát uskuteční v sobotu 2. listopadu 2019 od 20:00 hodin ve Velkém sále v Eurocentru Jablonec nad Nisou.

Křižovatka Vítězné a Masaryčky. Místo, kde se zrodil moderní Liberec

Přízvisko Zlatý kříž nese křižovatka Vítězné ulice a promenádní Masarykovy ulice v Liberci, kde se dnes konala jedna z akcí Dnů architektury. Po horském hotelu a vysílači a centru města je toto místo z hlediska architektury třetí nejdůležitější v...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.