Počasí dnes19 °C, zítra19 °C
Neděle 28. května 2023  |  Svátek má Vilém

Ještěd f Kleci aneb soutěž umělců liberecké TU, která probíhá v těchto dnech

Ještěd f Kleci. Tradiční soutěžní klání technické univerzity, ve kterém se utkají studentské projekty z oblasti architektury nebo letos vůbec poprvé i z oblasti enviromentálního designu. Odborná porota vyhlásí vítěze již zítra, 21. června.

Fakulta umění a architektury Technické univerzity v Liberci pořádá již dvacátý ročník soutěže studentských ateliérových projektů s názvem Ještěd f Kleci, který probíhá právě v těchto dnech. 

„Ještěd f Kleci je tradiční událostí, v rámci níž jsou vyhodnocovány nejlepší ateliérové projekty vzniklé v uplynulém semestru, letos poprvé nejen v oboru architektura, ale také enviromental design,“ prozradila studentka a členka týmu JFK Markéta Červinková

Letošní porota je navíc složená i ze známých osobností jako je například Adam Gebrian, který má několik pořadů, Jan Hora z pražského atelieru ORA nebo Michaela Hečková, která stojí za projektem pián na ulicích. 

Slavnostní vyhlášení vítezů proběhne ve čtvrtek 21. června ve 21:00.

Foto Roman Dobeš

Štítky Liberec, Technická univerzita, Ještěd f Kleci, soutěž, 20. ročník, Ještěd, projekt, architektura, Technická univerzita v Liberci, Markéta Červinková, Adam Gebrian, Jan Hora, Ora

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Založením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.