úterý 26. května 2020 Filip

Do liberecké knihovny přijede na debatu youtuber Kovy a novinář Jindřich Šídlo

Youtuber Kovy alias Karel Kovář, tvůrce parodií, ale také videí, která se zabývají volbami či politikou, a novinář Jindřich Šídlo, kterého můžeme znát z pořadu „Šťastné pondělí”, přijedou ve středu 9. ledna 2019 do Krajské vědecké knihovny v Liberci na debatu„Sociální sítě a politika”.

Debata se bude zabývat sociálními sítěmi a jejich využitím zejména v politice. Sociální sítě využívá přibližně 600 milionů lidí a díky sociálním sítím má člověk veliké možnosti, ať už se to týká psaní názorů a nebo sdílení kdovíjakých soutěži či článků. Možnosti, jak využívat sociální sítě, jsou nekonečné. Být aktivní na sociálních síti je nyní populární i mezi politiky.

Na debatu do Liberce je pozval Parlament mladých Liberec ve spolupráci s Krajskou vědeckou knihovnou Liberec. Vše bude probíhat ve 2. patře knihovny ve Velkém konferenčním sále od 16:30 do 18:00. „Sociální sítě si podmanily svět, našim cílem je přiblížit mladým lidem politiku a ukázat jim, jaký může mít vliv a využití její šíření na sociálních sítí“ řekla členka Parlamentu mladých Tereza Isabella Matějovská.

Tisková zpráva

Štítky debata, knihovna, Liberec, Šídlo, Kovy

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.