středa 19. února 2020 Patrik

TIPY NA VÍKEND: Tatrhy, soutěž modelářů i Velikonoční trhy

O víkendu můžete vyrazit na oblíbené Tatrhy, tradiční Velikonoční trhy nebo třeba na nějaký koncert.

Dalších celých deset dní si můžete užívat Velikononích trhů na Benešáku. Vedle oblíbených stánků je připravený i bohatý kulturní doprovod. Slavnostní zahájení proběhne dnes od 13:30. Každý den vystoupí některá z mateřských nebo základních škol. Akce vyvrcholí nedělním charitativním Velikonočním během centrem města.

V neděli ožije park Clam-Gallasů u libereckého zámečku oblíbenými Tatrhy. Od 10 do 17 hodin si můžete prohlédnout lokální výrobce a řemeslníky. Tentokrát navíc budou Tatrhy spojené s oslavami Dne země.

Zítra se také otevře Dětský koutek v přírodním areálu Lidových sadů. Otevřen bude za příznivého počasí vždy od 9 do 18 hodin. Děti se zde opravdu vyřádí. Mohou si užít vodní fontánu, ruské kolo, bludiště, prolézačky, skluzavky nebo třeba kolotoče.

Skvělý koncert nabízí Dům kultury v Liberci. Od 19 tam zítra vystoupí Totální nasazení, E!E a The Fialky.

V neděli odstartuje v chráněné dílně V patře výstava fotografií Petra Štoska s názvem Tolik hudby a jen dvě nohy. Vernisáž začne v 17 hodin.

Modelářský klub Spolek přátel letectví zve na 1. ročník soutěže Modeltrophy Liberec aneb mafia Cup. Akce proběhne ve vojenském klubu Kasárna na Štefánikově náměstí.

Do Kina Varšava můžete v sobotu vyrazit na ojedinělý koncert skapunkové kapely DooWhenblade od 20 hodin. Zároveň máte možnost užít si poslední den Febiofestu.

A co v neděli odpoledne? Můžete vyrazit do knihkupectví Fryč na pohádku O nešťastném staviteli od 16 hodin.

Foto Jizerky.cz

Štítky kulturní přehled, akce, kultura, tatrhy, velikonoční trhy

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.