pondělí 27. ledna 2020 Ingrid

Ples na podporu chlupáčů ze Šance zvířatům? Ve Vraťáku se uskuteční již po druhé

Vratislavické desítky budou hostit v pořadí již 2. charitativní ples Šance zvířatům. A večer nabídne opravdu bohatý program. Nouze nebude ani o psí vystoupení a ukázky zkušených kynologů.

„Přijďte se pobavit a připsat korunky na účet zvířat... Zveme Vás na 2. charitativní ples Šance zvířatům, z. s., jehož výtěžek půjde na pomoc našim svěřencům. Už po druhé můžete spojit příjemné s užitečným!“ láká za Šanci zvířatům Adéla Venglová.

Na plese se určitě nebudete nudit. S nabitým programem na to totiž nebudete mít čas. A na co se můžete těšit? Třeba na super předtančení v podobě vystoupení skupiny DogDancing Liberec. „K tanci zahraje kapela Netřesk a celým plesem vás provede okouzlující moderátorka Lucie Fürstová,“ komentovala Venglová.

Kdy a kde?
Ples se uskuteční 29. února od 19 hodin v KC Vratislavice 101010. Bližší info najdete zde.

Dále se můžete těšit na ukázku práce psa z celní správy, projekci studia Stroy nebo si smlsnete na veggie dobrotách.
„Samozřejmostí je i tombola, kterou vám zde budeme částečně postupně prezentovat,“ dodala Venglová. A z večera si budete moci odnést i nějaký suvenýr po své čtyřnohé miláčky. Bude tam totiž spousta hraček pro psy i kočky.

A aby vám to nebylo líto, můžete si i pro sebe zakoupit tematická trička, ponožky, hrnky, placky a brože. Organizátoři navíc připravují i prezentaci svých svěřenců, u které budou přiloženy adopční dotazníky, které v případě zájmu můžete hned na plese vyplnit a vhodit do schránky.

Co myslíte, můžete být při tanci současně hrdinou pro zvířata? Tak na tomhle plese stoprocentně ano.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo3 čtenářů

Foto Adéla Venglová

Štítky charitativní ples, Šance zvířatům, ples, kultura, Vratislavice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.