neděle 7. června 2020 Iveta

Dárek za vysvědčení? U Fryče koupíte knihy se slevou až dvacet procent

Také letos si v knihkupectví Fryč připravili tradiční odměnu za vysvědčení. Pro školáky je tu už od zítra až do neděle připravena speciální akce. Za předložené vysvědčení sleva patnáct procent, za vyznamenání nebo samé jedničky pak rovnou dvacet.

„Odměňte se v pololetí - za tu spoustu dní povinností a starostí si to všichni zasloužíte! Vyberte si něco hezkého na letní čtení,“ říká knihkupec Martin Fryč

Podle něj nechtěli vybírat knihy, které by šlo koupit se slevou. „Nevíme, co přesně by vás potěšilo, proto je náš dárek prostě sleva na knížky,“ dodal.

Slevu lze uplatnit na knihy i komiksy, a to nejen dětské. Stačí přijít společně a donést i vysvědčení, za jakékoliv bude sleva 15 procent, vyznamenání a lepší pak znamená ušetřit 20 procent ceny vybraných knih.

Při posledním vysvědčení loni v létě patřil do nejoblíbenější trojice knih Deník báječného kamaráda z poseroutkovské řady, poté fantasy - foglarovská Prašina a trochu překvapivě i kniha Pobertův plánek s kouzelnou hůlkou ze série knih Harryho Pottera. Které knihy budou nejoblíbenější letos v pololetí?

Nejhezčí dárek za vysvědčení

 • Akce trvá od 30. ledna do 2. února.
 • V sobotu otevřeno od 9 do 18 hodin 
 • V neděli od 14 do 18 hodin

  Ohodnoť článek

  Celkem hlasovalo0 čtenářů

  Autoři | Foto Knihkupectví Fryč

  Štítky knihkupectví fryč, fryč, vysvědčení, slevy na knihy

  Komentáře

  Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

  Přihlášení uživatele

  Zapomenuté heslo

  Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.