čtvrtek 13. května 2021 Servác

Vyhledávání

Nalezené články: "fryč"

V pondělí otevírají knihkupectví. Jaké knihy teď letí?

Už v pondělí se po vládním rozvolnění otevřou brány knihkupectví. A nejinak tomu bude i v Liberci. Například u Fryče už se na čtenáře chystají teď a připravili pro ně výběr toho nejlepšího, co se v dubnu urodilo.

Poslední možnost hlasovat o Knihu roku Libereckého kraje. Vybírá se z třiceti titulů

Už jen do konce března lze hlasovat v anketě o Knihu roku Libereckého kraje. O přízeň čtenářů se uchází celkem třicet titulů spjatých s Libereckým krajem. Vítězná kniha získá cenu čtenářů.

Startuje Velký knižní čtvrtek. Dvanáct knižních novinek jde koupit se slevou

Tradiční akce Velký knižní čtvrtek začíná. Hned dvanáct vybraných novinek několika nakladatelství půjde koupit se slevou patnáct procent v knihkupectví včetně toho u Fryče. Akce trvá do 28. března.

Hledá se nejlepší regionální kniha roku. Je za minutu dvanáct

Vlastně jen posledních pár hodin zbývá do ukončení nominací do soutěže Kniha roku Libereckého kraje. Přihlásit svou knihu či publikaci mohou autoři nebo nakladatelé do pondělí patnáctého února. V letošním čtvrtém ročníku soutěže se bude rozhodovat...

Knihy za vysvědčení - u Fryče se slevou a dárkem navrch

I letos si Knihkupectví Fryč připravilo odměnu pro školáky. Přestože jsou knihkupectví zavřená, děti si mohou za vysvědčení vybrat knihu se slevou při jejím vyzvednutí dostanou knihu zdarma z antikvariátu. Akce platí až do neděle.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "fryč"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "fryč"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.