sobota 22. února 2020 Petr

Vyhledávání

Nalezené články: "fryč"

Hudebně poetický večer u Fryče. Vystoupí Jan Žamboch a Roman Hampacher

Sólový projekt Jana Žambocha známého z kapely Žamboši a také Baritóny Romana Hampachera. To je sestava pro čtvrteční hudebně poetický večer, který se koná od 19 hodin v prvním patře knihkupectví Fryč.

Nedělní pohádka u Fryče. Ruda Hancvencl zahraje maňáskového Robinsona

Klasické dílo světové literatury. To je Robinson Crusoe Daniela Defoe. Nečetněkrát byl zdramatizován, zfilmován, existuje i loutkový film. V Liberci ale nyní můžete vidět originální zpracování jabloneckého Rudy Hancvencla, který Robinsona převedl do...

VÍKEND PODLE DRBNY: Divokej Bill na Benešáku a Afrika v Liďácích

Divokej Bill... To bude bezesporu třešnička na dortu kulturního programu na tenhle víkend. Akcí ale bude o víkendu mnohem více.

Berlínské My Sister Grenadine v Liberci doprovodí Jarret a básník Josef Kučera

Hned trojice hostů vystoupí na hudebně literárním večeru v Knihkupectví Fryč. Do Liberce dorazí dvoučlenná kapela My Sister Grenadine z Berlína, které doprovodí liberecká legenda Jarret a také básník Josef Kučera, který představí sbírku Polykat...

Sociolog Daniel Prokop představí u Fryče knihu Slepé skvrny

Daniel Prokop je mediálně známou tváří. Se svými sociologickými postřehy celkem pravidelně vystupuje třeba v České televizi. Je ale autorem knižní novinky Slepé skvrny, kterou dnes večer představí v knihkupectví Fryč.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "fryč"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "fryč"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.