úterý 7. dubna 2020 Heřman / Hermína

Další natáčení v Liberci. Pro fantasy seriál si zahraniční štáb vybral radnici a okolí

Během příštího týdne se do Liberce vrací další filmaři. Tentokrát půjde o zahraniční štáb, který zde natáčí fantasy seriál. Pro některé scény si vybral budovu historické radnice a také nedalekou Kostelní ulici.

Na radnici budou filmaři především od úterý do čtvrtka. „Žádáme proto občany, kteří se sem chystají na jednání, aby počítali s možným omezením pohybu na nezbytně nutnou dobu po dobu záběru,“ řekl mluvčí města Jan Král.

V pátek 28. února se filmový štáb přesune do Kostelní ulice, kde bude natáčení probíhat od odpoledních až do večerních hodin. „Informujeme řidiče, že po dobu záběru může být zastavována doprava v Železné ulici v obou směrech,“ dodal mluvčí.

Pro řidiče znamená natáčení i omezení parkování v okolí radnice. Nebude možné parkovat před Divadlem F. X. Šaldy, před hlavní poštou, v Železné a Kostelní ulici, u Kavárny Pošta a část parkovacích míst bude rezervována na Sokolovském náměstí. „Prosíme proto řidiče, kteří se vydají do centra města, aby využili parkovací plochy na Vavřincově vrchu, ve Frýdlantské ulici, v NG Plaza nebo parkoviště Krajské vědecké knihovny,“ uvedl Král.

Natáčení tohoto projektu bude pokračovat například i v nedalekém Turnově.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo4 čtenářů

Autoři | Foto Liberec film office

Štítky film, seriál, fantasy seriál, Liberec, natáčení

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.