pondělí 10. května 2021 Blažena

Kultura přežije uvede v neděli poslední koncert na podporu Hospicu Sv. Zdislavy

Projekt #kulturaprezije v neděli uvede svůj zřejmě poslední koncert, kterým chce tentokrát podpořit liberecký Hospic Sv. Zdislavy.

„S blížícími se jarními měsíci nám všem ale svítá naděje, že se budeme moci opět potkávat, bavit se a relaxovat, užívat života opět plnými doušky. Proto jsme se spolu s Big’O’Bandem a jeho kapelníkem Markem Ottlem dohodli, že posledním online koncertem podpoříme ty, kteří se starají o to, aby naše poslední měsíce, dny a hodiny byly co nejméně bolestivé a co nevíce důstojné,“ uvedla Petra Loulová za spolek Kultura.

V neděli tak od 20 hodin Big'O'Band představí svou skvělou show, která byla k vidění zatím pouze jednou, a to v září před libereckou radnicí. „Hlavními hrdiny večera budou Bruno Mars, Jamiroquai a Stevie Wonder. Nejlepším lékem na trudnomyslnost je jednoznačně tanec a věřte, že tito tři králové funky pod taktovkou aranží Marka Ottla a jeho Big’O’Bandu jsou zárukou minimálně jedněch protančených párů bot,“ komentovala Loulová.

Všechny koncerty projektu #kulturaprezije můžete i zpětně zhlédnout na YouTube kanále.

Zájemci mohou přispět na Hospic sv. Zdislavy v Liberci prostřednictvím transparentního účtu spolku Kultura 115-3105420267/0100 s textem HOSPIC.

Hodnocení článku je 60 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto pixabay.com

Štítky Liberecký, Big'O'Band, kultura, kultura přežije

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.