neděle 1. srpna 2021 Oskar

VÍKEND PODLE DRBNY: Kuličkiáda, výjezd veteránů na Ještěd i dětský den

Díky zlepšení situace ohledně koronaviru a rozvolnění opatření se po dlouhých měsících konají i v Libereckém kraji první kulturní a společenské akce. Na tento víkend je jich naplánováno hned několik.

Pokud máte rádi veterány, určitě zamiřte na Ještěd nebo do Křižan, právě odsud v 11 vystartují historická vozidla v rámci Výjezdu veteránů na Ještěd pořádaným Automuzeem.

S dětmi můžete dnes zamířit na hřiště do Krásné Studánky, kde se koná Velký dětský den. Návštěvníci se mohou těšit na ukázku vojenské a hasičské techniky, agility či bojového umění. Připraveny budou soutěže pro děti, airsoftová střelnice ale také seskok parašutistů. Součástí akce bude také nábor dětí do FK Krásná Studánka.

Máte doma spoustu harampádí, které vám tak akorát zabírá místo a nevíte kam s ním, přitom by se mohlo ještě někomu hodit? Vezměte ho dnes do 11 hodin na Liberecké všehotrhy, které se konají na centrálním parkovišti u Home Credit Areny. Prodat můžete cokoliv, co již nepotřebujete, a naopak zde najdete třeba spoustu věcí, bez kterých se neobejdete.

V neděli si nenechte ujít zábavnou Kuličkiádu v libereckém EKOParku. Od 11 do 16 budou probíhat turnaje na kuličkové dráze i u důlku.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Martina Mandelíčková

Štítky Liberecký, kultura, akce, veterán, dětský den

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.