pondělí 10. května 2021 Blažena

KULTURNÍ PŘEHLED: Na sever Čech míří Lenka Dusilová i show Na stojáka!

Nevíte, kam vyrazit za kulturou? Je z čeho vybírat! Do klubu Bedna dorazí Lenka Dusilová, do Jablonce nad Nisou Aneta Langerová nebo do Doubice show Na stojáka! Vstupenky můžete kupovat na portále evstupenka.cz.

19. 11. od 19:00 – CITRON Radegast Tour 2016 (Lidové sady Liberec) – Koncert populární kapely s hostem zpěvačkou TANJOU.

20. 11. od 19:00 – KAMELOT (Dům kultury Mladá Boleslav) – Koncert kapely s křtem alba Babí léto.

20. 11. od 20:00 – TRIO MERTA, HRUBÝ a FENCL (Klub Na Rampě) - Základní kámen českého písničkářství Vladimír Merta, fenomenální houslista Jan Hrubý (s Mertou se potkává „periodicky“ už několik desítek let) a dvakrát mladší klavírista a kytarista Ondřej Fencl (s nímž Merta poslední dobou hojně spolupracuje) v jedinečném koncertu.

20. 11. od 20:00 – SEATTLE NIGHT – 5 let THE SCOFFERS (Bunkr Rock Club)

20. 11. a 21. 11. od 19:00, 20:00 a 21:00 – DĚDICTVÍ CHAMTIVÉHO LORDA (Státní zámek Sychrov) – Noční prohlídky zámku s divadelním představením.

21. 11. od 19:30 – R+ Members Club vs. K2 (Dům kultury Liberec).

21. 11. od 20:00 – IRSKÝ BÁL (Lidové sady Liberec) - Okouzlující taneční "show" v irském stylu, vystoupení skupin tanců a stepu a možnost vyzkoušení si jednoduchých tanců.

22. 11. od 17:00 – O PERNÍKOVÉ CHALOUPCE JINAK ANEB „JENOM JAK“ (Městské divadlo Jablonec nad Nisou) - Dramatizace klasické pohádky, v níž je věrně zachován příběh o tatínkovi dřevorubci a o jeho dětech Jeníčkovi a Mařence, kteří zabloudí v lese a dojdou k perníkové chaloupce, ve které bydlí Ježibaba a Ježidědek.

24. 11. od 19.30 – ROBERT KŘESŤAN A DRUHÁ TRÁVA (Lidové sady Liberec) - Výjimečný autor a zpěvák s legendární skupinou.

25. 11. od 19:00 – NAROZENINOVÝ KONCERT JAROSLAVA SVĚCENÉHO (Městské divadlo Jablonec nad Nisou) - Koncert k 55. narozeninám jednoho z nejvýznamnějších současných českých houslistů a výrazné osobnosti české hudební scény.

26. 11. od 19:00 – CAVEMAN (Dům kultury Liberec) - Máte chuť se rozesmát až k slzám? Přijďte se podívat na slavnou one man show o tom, co dělá muže mužem a ženu ženou, o rozdílech mezi námi, o lásce, partnerství a vtipně utajených kvalitách obou pohlaví.

27. 11. od 19:00 – LENKA DUSILOVÁ - BAROMANTIKA (Bedna klub Liberec) - Královna česko-slovenské hudební tvorby Lenka Dusilová. Baromantika je velmi osobní, emociální, experimentální, nesmírně poctivé a v neposlední řadě nádherné album. Dopřejte si romantický koncert plný překvapení, tajemných zákoutí a průzračných míst.

28. 11. od 16:00 – MINIDISKOTÉKA MÍŠI RŮŽIČKOVÉ (Lidové sady Liberec) - Znáte ji ze stovek vystoupení po celé ČR i z účinkování v televizních pořadech pro děti. Interaktivní písničková show pobaví i aktivně zapojí děti i jejich rodiče. Tentokrát program Popletení čertíci - nabitý veselými písničkami, tancováním, dováděním a sladkými odměnami. Uvítáme děti v kostýmech!

28. 11. od 20:00 – NA STOJÁKA! (Fabrika Doubice) - Stand up comedy - sólové výstupy bavičů, specialita angloamerických barů, je snad nejkrutějším testem komiků. Kdo nedokáže, aby divák zvedl oči od sklenky, natož odložil doutník a zaplácal, je vyřízen. Účinkují: Pavel Tomeš, Dominik Heřman a Petr Vydra.

29. 11. od 19:00 – EDITA ADLER: AVE MARIA – ADVENTNÍ KONCERT (Městské divadlo Železný Brod) - Adventní koncert "Ave Maria" - účinkují: Edita Adlerová (mezzosoprán) a Marcela Šestáková (klavír).

30. 11. od 19:00 – KONCERT VOKÁLNÍHO SESKUPENÍ 4TET (Dům kultury Liberec) - Již téměř 12 let udivuje diváky svými neuvěřitelnými pěveckými, ale i hereckými výkony a nápady VOKÁLNÍ SEKUPENÍ 4TET/ Jiří Korn, Jiří Škorpík, Dušan Kollár, David Uličník/. Gentlemani v cylindrech opět připravili originální podívanou v programu, která měla premiéru na podzim 2012.

30. 11. od 19:00 – FRAGILE (Městské divadlo Varnsdorf) - Koncert slovenské vokální kapely Fragile, kterou tvoří osobnosti známé z televizních obrazovek a divadel. Věnují se interpretaci známých světových hitů bez hudebního doprovodu v a cappella aranžmá. Již třetím rokem vystupují v projektu Hlasy se zpěvákem Richardem Müllerem.

30. 11. od 19:00 – LIGA PROTI NEVĚŘE (Chrastava – kino) – Komedie s detektivní zápletkou s Michaelou Kuklovou, Veronikou Novou a Ivo Šmoldasem.

2. 12. od 21:00 – PIPES AND PINTS + BANANE METALIK (Bunkr Rock Club)

3. 12. od 19:00 – ANETA LANGEROVÁ – TURNÉ NA RADOSTI 2015 (Městské divadlo Jablonec nad Nisou) - Koncert za doprovodu kapely a smyčcového tria. Aneta Langerová pokračuje v úspěšném turné Na Radosti ke stejnojmennému novému albu. Na další koncerty se mohou fanoušci těšit koncem roku v Čechách i na Slovensku.

3. 12. od 19:00 – ZPĚV SRDCE – KONCERT Z DÍLA J. J. RYBY (Kostel Sv. Kříže Liberec) - Sedm obrazů z vlastního životopisu J. J. Ryby přednese VLADIMÍR MATĚJČEK, herec Divadla za branou, Lyry Pragensis a host činohry Národního divadla. Varhanní skladby J. J. Ryby hraje a zpívá VLADIMÍR ROUBAL, ředitel kůru královské kanonie premonstrátů v Praze na Strahově.

Autoři | Foto Hoffmanův Dvůr

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.