Aktuálně

Dítě přišel do školky v Liberci vyzvednout cizí muž. Přestavil se jako strejda Michal více...

Běžec v Liberci srazil ženu venčící psa. Policie hledá muže i svědky více...

Silnice I/10 na Harrachov je kvůli sněžení pro kamiony opět uzavřená více...

Auto sjelo na Semilsku ze silnice do čtyřmetrového srázu. Náraz ztlumila sněhová peřina více...

Během víkendu bude mrznout a napadne nový sníh. Noční teploty spadnou k mínus 16 stupňům více...

Podmínky pro lyžování v Libereckém kraji jsou výborné, sníh je i pro běžkaře více...

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Tanečníci a muzikanti z několika zemí se sjedou do Jablonce nad Nisou

PR článek

Tanečníci a muzikanti z několika zemí se v pátek 10. června sjedou do Jablonce nad Nisou na Mezinárodní folklorní festival, který se stal již tradicí. Kromě hostů ze sousedního Polska přijedou účinkující i z daleké Číny nebo Indonésie. Chybět nebudou ani zástupci místních folklorních souborů, kteří spolu s hosty předvedou své umění na letní scéně jabloneckého Eurocentra.

Nedílnou součástí akce se stala i ochutnávka a prodej výrobků oceněných v soutěži „Regionální potravina Libereckého kraje". V letošním roce získaly tuto prestižní značku tyto výrobky: Debrecínka od společnosti Karel Klouček řeznictví a uzenářství, Jelení klobása od společnosti Folda, Bio ovčí tvaroh tučný od Jany Rosenbaumové, Filounské bio podmáslí kysané od Martina Šourka, Celozrnný koláč se sezónním ovocem od společnosti Koláčkova pekárna, Mikulův mrak od společnosti Mikula Turnov, Světoběžník JC, Cimrmanův 12% světlý ležák od společnosti Pivovar Příchovice, Český česnek z Podkrkonoší od Jana Hradeckého a Ovocný sorbet Leda – Ostružina od Davida Stárka.

Při návštěvě stánku označeném logem Regionální potravina, budete mít příležitost potraviny oceněné v roce 2016 nejen ochutnat a zakoupit, ale i se o nich a celé  soutěži  dozvědět  mnoho zajímavého. 

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky Jablonec nad Nisou, Čína, Polsko, Indonésie, jídlo, Karel Klouček, Martin Šourek, Jan Hradecký, Liberecký kraj, Turnov

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.