Aktuálně

Čeká nás zatažený víkend s přeháňkami. Teploty půjdou nahoru více...

Policie zná příčinu diskotéky na Bílém Kameni. Šlo o závadu na mrazícím zařízení více...

Asfaltové hřiště na Králově Háji čeká proměna. Nadchnout má děti i jejich dozor více...

Prales na Ještědu se rozroste o 4,5 hektaru. Spolek vyjde výkup na milion více...

Pohotovosti převezmou zdravotní pojišťovny. O všechny v kraji ale nestojí více...

Klub Viadukt čeká už v pátek první zatěžkávací zkouška

Nový klub Viadukt čeká už tento pátek první zatěžkávací zkouška. Akce Follow The Bass odstartuje už v osm hodin večer. Na pódiu se v bývalém Liquidu na Františkově představí dobře známí DJ`S Haszan, Oney, Scorned, Overload, Kofi, Lister. Vstupné je navíc jen dvacet korun.

„Tato párty poslouží jako zatěžkávací pro klub samotný, tudíž doufáme velkou účast vás všech,“ popsal provozní Marek Jiran. Podle něho na sebe nenechají další akce dlouho čekat.

Už jednadvacátého září přijede do Viaduktu kvarteto Karel Hynek, Lukáš Pavlásek, Petr Vydra a Daniel Čech s populární show Na stojáka. Vstupenky si můžete koupit v předprodeji na eVstupence.

Nový klub chce pokračovat v trendu nastoleném Vlakem. Ten fungoval pět let na harcovských kolejích. „Chceme se zaměřit na koncerty, podporovat libereckou scénu, jak hudební, tak i divadelní. Program klubu se budeme snažit dělat hodně pestrý, aby si každý návštěvník našel to svoje,“ doplnil Marek Jiran. 

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky liberec, viadukt, Františkov (Velké Kunětice), Karel Hynek, Lukáš Pavlásek, Petr Vydra, Daniel Čech

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.