Aktuálně

Dvě vážné nehody u České Lípy. Jeden mrtvý a deset zraněných, havarovala i sanitka více...

Opilý řidič naboural do zábradlí. Od nehody utekl i se spolujezdkyní více...

Klisna zůstala ležet ve stáji, na nohy jí pomohli hasiči více...

V Krkonoších platí omezení na některých trasách kvůli ochraně tetřívka více...

Mezinárodní den jógy ve čtvrtek oslavíte i v Liberci. Zacvičte si a pomozte zvířatům

Čtvrtek 22. června je Mezinárodním dnem jógy. Po celé republice se konají různé tematické akce a především má veřejnost možnost, přidat se a zacvičit si jógy. Letos se přidává i Liberec.

Otevřenou cvičební lekci, která je určena zájemcům bez rozdílu věku, pořádají ve čtvrtek 21. června v libereckém Studiu Šanti v Moskevské ulici. Nevadí, pokud jste jógu nikdy nezkusili, anebo naopak už patříte mezi profíky. Smyslem setkání je společně oslavit Mezinárodní den jógy. Během ukázkového cvičení se seznámíte se Systémem Jóga v denním životě.

Lekce jsou připraveny dvě. Od 16.30 do 18.00 hodin a od 18.30 do 20.00 hodin. Program je pro zájemce zdarma.

Jóga v zahradě a s charitou

Zajógovat si můžete i na dalším místě ve městě, v zahradě Urbangardening poblíž radnice. Čeká vás nejenom cvičení jógy, ale i welcome drink a stánek s dobrůtkami. Výdělek z této akce poputuje stejně jako loni na dobročinnost! Loni dostal Vojta Merta příspěvek na školní pomůcky, které s radostí využívá dodnes. Letos půjde výtěžek na pomoc zvířatům, sdružení Šance zvířatům z.s.  

Přijít můžete od 17.00 do 20.00 hodin, akci pořádá Yogayoga.

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky jóga, mezinárodní den jógy, zdraví, cvičení, Liberec

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.