pátek 5. června 2020 Dobroslav

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

I v srpnu se můžete svézt Krkonošským cyklobusem

Pro nadšené cyklisty, kteří se vydají na dovolenou do Krkonoš a chtějí zdolat co nejvíce kilometrů, jsou tím pravým „parťákem na cesty“ Krkonošské cyklobusy. Křižují naše nejvyšší české hory od východu k západu, a vyvezou vás do nejvyšších partií Krkonošského národního parku.

Krkonošské cyklobusy jezdí na šesti pravidelných linkách od Harrachova, přes Vrchlabí a Trutnov, až do Žacléře i na Pomezní Boudy. Jedna z linek vás sveze z Vrchlabí přes Kuks až do Hradce Králové. 

Vyvést se ještě výše můžete lanovkami s letním provozem, které vaše kolo přepraví zdarma.

Tip na cyklovýlet

Vyzkoušejte s námi „Sjezd do kraje zapadlých vlastenců“ dlouhý 21 km. Krkonošským cyklobusem se svezete do Harrachova, odtud vás vyveze lanovka na Čertovu horu, a pak přes Rokytnici nad Jizerou, Paseky nad Jizerou a Sklenařice dojede až do Jablonce nad Jizerou. 

Trasa: Z Harrachova na Čertovu horu lanovkou – od horní stanice lanovky po cyklotrase K4 – na silnici E65 vlevo – křižovatkou Na Mýtě směr Rokytnice nad Jizerou – za čerpací stanicí vpravo na starý most přes Jizeru – vlevo po cyklotrase 22 směr Paseky nad Jizerou – z Pasek po cyklotrase 4170 na křižovatku Sklenařice – Mexiko – po silnici do Jablonce nad Jizerou.

Zajímavosti na trase: Lanovka na Čertovu horu – kaple Nejsvětější Trojice v Pasekách nad Jizerou – kostel sv. Václava v Pasekách nad Jizerou – Krkonošské muzeum Památník zapadlých vlastenců – Restaurace Mexiko ve Sklenařicích – koupaliště, Jablonec nad Jizerou

A jak jsem si cyklovýlet užili my? Video můžete shlédnout na youtube kanále „Krkonoše Svazek“.

PR text

Štítky Krkonošské cyklobusy, cyklobus, krkonoše

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.