čtvrtek 5. srpna 2021 Kristián

Prázdninový den v Liberci nadchne děti i dospělé

PR článek

Žádná nuda. Jen samé nové zážitky a napínavé objevování čekají na rodiny, které se vydají o prázdninách na výlet do centra Liberce.

FunPark plný chytré zábavy  pro děti i dospělé se otevřel v nejluxusnější vilové části Liberce, na Masarykově třídě. Lidské smysly v něm probudí 25 interaktivních exponátů nabízejících úplně nové prožitky. „Návštěvníci se setkají s virtuální realitou. Vyzkouší si let ptáka, přenesou do pravěku nebo okusí arktický mráz, Fun park baví nejenom děti, ale i dospělé, kteří v sobě znovu nacházejí dětskou hravost a soutěživost,“ popisuje Michal Buzek za produkci. 

Chuť objevovat a citlivěji vnímat svět i sebe samé jim umožní moderní projekční technologie i jednoduché pomůcky. Během zhruba dvou hodin, které pořadatelé na návštěvu FunParku doporučují, si lidé mohou změřit sílu myšlenek, pohrát si s vlastní pamětí, vyzkoušet své uši, nos a  ostatní  smysly. Jeden z unikátních robotů jim ukáže, jak to umí rozbalit při tanci nebo si jen bude s návštěvníky hrát.  

Nový zábavní park, sídlící téměř v sousedství dalších turistických cílů – muzeí, galerie nebo zoologické zahrady, je ideálním místem pro příjemný rodinný den. Součástí areálu jsou restaurace ZOO 1320 a GolfPark s letním barem a minigolfovým hřištěm v Golf clubu. Oba podniky nabízejí českou a mezinárodní kuchyní, mají dětský jídelní lístek a dětský koutek. V zahradě areálu děti pobaví dětské atrakce. FunPark zůstane v provozu po celou letní sezónu.  

Vice informací

  Ohodnoť článek

  Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

  Štítky funpark, liberec, elset, prázdniny

  Komentáře

  Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

  Přihlášení uživatele

  Zapomenuté heslo

  Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.